Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek valaki miért tesz...

Szerintetek valaki miért tesz tönkre, bánt, aláz és zaklat és zsarol halálra valakit, aki soha nem ártott neki semmit? Vagy egy pszichopatának mindegy?

Figyelt kérdés

Igazából annyi volt az indoka neki, hogy egyszer beszéltünk és utána ment siránkozni anyámnak, hogy "miért nem kellek a lányának". Ez egy undorító, sok gyerekes öreg házas ember. De még csak be sem próbálkozott nálam, a nevemet sem kérdezte meg, akkor az sem lehet indoka, hogy elküldtem.


Vagy lehet egy pszichopata elmebetegnek, akinek egy fikarcnyi emberség nincs, nem is kell indok. De megtehette volna bárkivel, nem velem... Valamiért engem akart bántani. De így embert bántani, megalázni, zaklatni nem lehet. Még az orromat is eltörette, a kínzásokról nem beszélve...


Gondolom, hogy van indoka, ha errre képes valaki.


2021. nov. 19. 18:07
 1/8 A kérdező kommentje:
*aláz, zaklat és zsarol
2021. nov. 19. 18:08
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Miért HAZUDSZ? Miért kell állandóan hazudnod? 😟 Miért csinálod ezt? 😭
2021. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogy mi van?? Miért talán ismersz, hogy lefeküdtem-e vele? NEM. De tudod, hogy hazudok. Mondjuk talán megkaptam a választ, hogy ok sem kell valakit bántani, mert ellnetek sem tettem semmit.
2021. nov. 19. 19:07
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Igen a múltkori kérdésnél is ugyanezt a hisztit verted ki.
2021. nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom mi ez, és nem is hittem ilyenben, de megbabonáztál ,🥰 szerelmes lettem tebeléd. ,😍
2021. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%
Azt hittem, hogy véletlenül belefutottam egy régi kérdésbe, de neem. Tolja újra és újra és újra ugyanazt a rozzant szekeret.
2021. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Úgy látszik, én lemaradtam valamiről. Először azt akartam írni, hogy egy ilyen elmebeteg kapcsán biztos a rendőrséghez fordulnék, de utána megfordult a fejemben az a kérdés, hogy mi az Istennel bánthat téged ez az ember. Ha nem tetszik valami, lehet hívni a rendőrséget, ha meg nem, akkor tiltsd le, zárd ki, ne találkozz vele. Nem értem, egyesek miért tűrik el, hogy bántsák őket.
2021. nov. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Annyira érthetetlen a kérdésed, hogy nem tudok hasznos normális választ írni rá.
2021. nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!