Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról hogy...

Treafóház kérdése:

Mi a véleményetek arról hogy egy méregdrága kocsi mellett állva egy fiatalember szabadkozik amikor egy cigány asszony ép jósolni akar neki? (Pénzért)

Figyelt kérdés
Két szempontból érdekel a kérdés. Én azt hinném, hogy aki egy méregdrága autóval megy annak erős egyénisége van (így tudta megszerezni) és nem áll le vele szabadkozni hanem elhajtja. De itt nem ez történt. A másik problémám az a helyzettel hogy végül a fiatalember nagy nehezen leszerelte és elhajtott. Hogyhogy a jós cigányasszony nem látta ezt előre hogy neki tulajdonképpen bele se kell kezdenie az egészbe, mert nem fog kapni pénzt...?
2021. nov. 24. 08:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
És a jóslás oldala? Hogy magának nem tudta megjósolni hogy hiába görcsöl de másnap pénzert akar jósolni?
2021. nov. 24. 12:40
 12/17 A kérdező kommentje:
Másnak
2021. nov. 24. 12:44
 13/17 anonim ***** válasza:
Jó, tudod te is, hogy ezeknek az idiótáknak a 99,9%-a sík hülye és ennek ellenére megpróbál másokat hülyének nézni. Ahhoz öreg és gyenge, hogy kiraboljon, ezért megpróbál átverni. Zoknit és parfümöt nem tudott honnan lopni, gondolta bepróbálkozik.
2021. nov. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Jó de én meg akartam volna tőle kérdezni hogy mennyi lesz a bitcoin mostani csúcs árfolyama és mikor
2021. nov. 24. 12:58
 15/17 anonim ***** válasza:
Miert nem mentel oda hozzà ha annyira erdekel?
2021. nov. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Mert láttam hogy nem látta előre hogy nem fog pénzt kapni
2021. nov. 24. 13:42
 17/17 anonim ***** válasza:

9 nagyon igaz!

Mellesleg nem ertem miert kell fikázni a prostitúciót 😂😅 nem kell könyörögni a lányoknak sőt sokszor a nők a főnökök a férfiak csak a “vedelmezok” láttam ilyent is én pl


Valamint amit a 9 mond! Lehet mondani hogy a cigányok “csak” ebből tudnak megélni csak az a nagy helyzet hogy a Nike meg hasonló cégek Kínában dolgoztatják a 8-12 eves gyerekeket és apró pénzért mintsem megfizetni nyugaton a felnőtteket vagy ha már erkölcsileg mondjunk akkor megfizetni azokat a gyerekeket rendesen de szószerint gombokért dolgoztatják őket a legnagyobb cégek…

Megint csak a nagy cégek csalják az adót meg mindent…

Szerintetek miért kellenek dollár milliárdok szinte a játékok fejlesztésére?! Mert a többit le írják a zsebbe… kb az 1/8-ad árában meg lehetne csinálni az adott játékot



Kérdező kb hulye vagy…

Egyrészt aki pénzes az nem azt jelenti hogy kemény egyéniség stb…

Nagyon sokszor lattam már hogy apu pénzén menőznek sőt ez a gyakori eset…

Másrészt aki saját erőből lett gazdag az nem azt jelenti hogy egy ideg beteg meg agresszív pitbull…

Lehet hogy olyan munkakörben dolgozik ahol az ilyen viselkedés/személyiség miatt ki raknak! Pl aki vendéglátásban illetve eladásban dolgozik luxus kategóriában azok mind nagyon kifinomultan viselkednek mert ezt írja elő a szakma! Illetve a mester emberek is mert kiszolgálják a vendégeiket (pl egy mester üvegfújó illetve ékszer készítő!)


Amúgy mi a probléma ha elhajtotta?


A jóslás elárulom inkabb tudomány mintsem misztikus… ezek a cigány asszonyok nagyon sok mindent láttak ismerik az életet ezért is tudnak “jósolni” jobban mondva pszichológiailag ki elemezni persze itt nem az ilyen amator beprobalkozokat ertem

2021. nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!