Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem késő 26...

Szerintetek nem késő 26 évesen(nemsokára 27)párt keresni ?

Figyelt kérdés

Februárban leszek 27 éves.. Olyan mintha a

elpazaroltam volna a 20as éveimet... Személy szerint önfejlesztèssel foglalkoztam, úgy érzem mostanság lettem vele úgy készen, de szomorú vagyok amiért csak most kezdek neki a párkeresèsnek. Ráadásul egyre közelebb vagyok a 30hoz.Amùgy volt már kapcsolatom, de mind rosszak voltak. Nő vagyok.


2021. nov. 24. 19:49
A kérdező szavazást indított:
Igen, ráadásul elég sok évet elpazaroltál
Nem, semmiről sem maradtál le..
27 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan dehogy van aki 60-70 évesen is párt keres.Ha önfejlesztéssel foglalkoztál hasznos lesz a jövőbeni kapcsolatban.
2021. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Nőként nem
2021. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Látom nagyon unatkozol és hülyeségeket kérdezgetsz!
2021. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Mit ertesz az alatt hogy onfejlesztessel foglalkoztal? Sose jartal tarsasagba? Egyebkent 27 evesen srackent nekem sem volt sok elmenyem, ha erted mire gondolok. De renegetet buliztam,kiveztem az eletet. Viszont nekem alapbol olyan a szemelyisegem h senki nem akarna kapcsolatot velem, max jofejek hozzam.
2021. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

"önfejlesztèssel foglalkoztam, úgy érzem mostanság lettem vele úgy készen,"


Vagyis kb semmit se tanultál akkor.

2021. nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 Majd te gyk-n fszt verve megmondod ő mit tanult és az mennyit ér. Köszönjük pistike, recskázz egy jót még este.
2021. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Semmiről nem késtél még le. Még csak 27 vagy.

Mit takar az az önfejlesztés?

2021. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még háromszor ennyit fogsz élni, talán érdemes hehe
2021. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

azt mondod volt már kapcsolatod, szóval már szereztél tapasztalatot


saját példámból tudom, hogy pár rossz kapcsolat után jobb rápihenni a dolgokra, én 2 évvel vagyok idősebb nálad és férfi, én például a rossz kapcsolatok miatt kiégtem, sőt a végén én rontottam el eléggé a dolgokat a kiégés miatt


szerintem soha nem késő, viszont ne a korodat nézd, hanem azt, hogy vajon valóban felkészült vagy egy kapcsolatra? képes vagy beleadni amit kell és kitartasz a rossz szakaszokban is, amikor kb reménytelennek érzed és nehéz? lyukas köröket nem éri meg futni, jobb ha tudod mit keresel és ennek megfelelően vágsz bele :)


sok sikert amúgy!

2021. nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már hogy lenne késő?
2021. nov. 25. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!