Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak oltásellenesek?

Miért vannak oltásellenesek?

Figyelt kérdés
Az egészség manapság sokkal több helyzetben van veszélyben. Az oltás még legalább szabályozott körülmények között zajlik. Nem úgy, mint azokkal a használt ipari hulladék autókkal való közlekedés, amivel sokan járnak. Az egészségtelen életkörülményekről már nem is beszélek. Az egészség nem ott kezdődne, hogy nem adatjuk be az oltást, hanem hogy egy biztonságos és minőségi környezetben élünk.
2021. nov. 25. 08:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
60%
Nem bíznak egy fél év alatt kikísérletehezett valamiben 💁‍♀️
2021. nov. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
56%

Ez a szimpla tudatlansag és dezonformáció eredménye.

Vannak médiafelületek, ahol terjednek a baromságok és vannak berek, akik ódzkodnak beadatni magunak olyasmit, amit nem ismernek.


Jelen helyzetben ráadásul a nem megfelelő tájékoztatás is bezavar, a különböző szóhasználatból eredő félreértések, az intézkedések logikátlansága, és ez az egész zűrzavaros helyzet.

2021. nov. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nagyon-nagyon erőltetik ezt a egészet, már annyira bizonygatják az embereket, hogy lassan senki nem hiszi el.
2021. nov. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
70%

én nem oltás ellenes vagyok, csak olyan aki nem akarja beoltatni magát, ha nem kell!

hogy miért?


pár hete estem át a covidon (pozitív teszt is megvolt!)

szóval hogyan is éltem meg ezt? mint egy enyhe megfázás, fájt kicsit a combomnál az izom, nem volt pár napig szaglásom

ennyi


az oltással az a bajom, hogy NAGYON erőltetnek olyan dolgot amit nem teszteltek le rendesen! én nem akarok laboratóriumi patkány lenni

és ez nem csak emiatt van, hanem az egész gusztustalan hozzáállás miatt is


az elején össze-vissza hazudtak a számokban, hogy hány beteg van, aztán mindenkire ráfogták, hogy a covid vitte el


mellette az oltásoknál csak, ha az ismerősi körben maradok volt olyan akinek semmi gondja nem volt, megkapta az első oltását és bele is halt, volt akit csak pár napra ledöntött, persze olyan is aki pár óra láz után semmi baja nem volt


volt olyan oltott és oltatlan ismerős aki elég durván vészelte át a covidot


tehát összegezve fejetlenség és hazudozás megy itt és még mellette egy gusztustalan erőszakos propaganda

különböző országok teljesen máshogy állnak a témához, kb mintha senki nem tudna semmit csak a félelmük irányítaná őket ami ugye kinél kisebb, kinél nagyobb, de reálisan senki nem látja át ezt a helyzetet

plusz nem annyira szeretnék olyan szereket beadatni amiről szintén megy a hazudozás, hogy ha meghal valaki és nem volt beoltva, akkor azt külön kiemelik, de ha egy oltott hal meg arról kuss van és társai

2021. nov. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
58%
Az a baj, hogy nem tudni, hogy ezt az oltás okozza, vagy alapból is, az oltás nélkül is lett volna valami baja az embernek. Szomszédunk, aki rendőr megkapta az első oltását, előtte semmi, de tényleg semmi baja nem volt és szívritmus zaravra lett. De egyszerűen az is lehet, hogy az oltás nélkül is lett volna valami baja, de ezt így lehetetlen megmondani. Családban 80-as éveiben járó férfi megkapta az első oltasát, rá két hétre sztrókot kapott. Még egyszer mondom lehet, hogy ha nem kapja meg az oltást is bekövetkezik ez a tragédia.
2021. nov. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
85%

A kormányunk eleve elvesztette a bizalmat.

Erre rátett egy lapáttal, hogy:

- az intézkedések nem voltak átgondoltak, következetesek,

- hazudtak párszor,

- kormánybohóccá tett szakértők állnak ki a nyilvánosság elé beszélni

- augusztus elején már körülöttünk csaknem mindenhol emelkedtek a számok. Nyilván nálunk is, csak nem teszteltek. Erre mit csinál a kormány? Pápalátogatás tömegekkel, focimeccsek, vadászkiállítás. Amikor már itthon is látványosan emelkednek a számok, akkor gyorsan egy békemenet, ide buszoztatott erdélyiekkel (ahol katasztrofális a helyzet).


Világszinten pedig...



Ellaposították a járványgörbét, hogy egyszerre lehetőleg csak annyi fuldokló beteg kerüljön kórházba, amennyit el is tudnak látni. Maszkot viseltetnek, mert a beteg így némileg kevesebb embert fertőz és kevesebb vírus jut be, így a fertőzés enyhébb lehet. Az oltás is segít és már 1 éve itt van az is.


Következésképp jóval alacsonyabb a halálozás, mint lenne intézkedések nélkül, jóval kevesebb a poszt-COVID-os, mint lenne intézkedések nélkül, eleve a fertőzött jóval kevesebb.


Ez valahol kontraproduktív, mert a nép azt látja, hogy ez a vírus nem is veszélyes. (Pedig az, csak segítenek az intézkedések.)



Ezen kívül az emberekre nagyon hat a csordaszellem, mialatt lusták utánanézni, tanulni, végiggondolni.

Az emberek általában kiemelkedők a szakmájukban és ha van, az érdeklődési körükben, de másban butácskák, mert lusták és csak a tömeg illetve a kisebb ellenállás felé mennek.



Szóval ezért...

2021. nov. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
46%

Oltásellenesek nem csak a covid kapcsán vannak, és nem most jelentek meg, korábban is voltak ilyenek. A nem megfelelő kommunikáció mindig növeli ezt a bizalmatlanságot.

[link]

2021. nov. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
47%

Főleg a tudatlanság teszi.


Mivel ezek az emberek tudatlanok, de szeretnék magukról hinni hogy nem azok, sőt, igazából ők a megvilágosodott mindent tudók, simán felülnek a sok hülyeségnek, hogy itt "a gonosz roccsildek akarják megnépírtani a népet kísérleti oltással". Mert különlegesnek érezhetik magukat ettől, hogy valami hatalmas ármány összeesküvésnek a tudói. Közben meg csak egy rakás aluliskolázott gyökér.

2021. nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
85%

Engem nem érdekel hogy ki oltáspárti és ki oltásellenes, ki vírustagadó és ki nem, amíg nem nyomják a képembe a facebookon.


Most már tűrhető a tartalom de egy időben utáltam belépni a facebookra, még gondolkodtam is, hogy felfüggesztem a profilomat.

2021. nov. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
42%
Buta, egyszerű emberek ők. Sajnos az ilyen emberek rendkívül magabiztosak, úgy gondolják okosabbak az orvosoknál is, nem bíznak a tudományban. Akibe meg szorult egy kis értelem, az hisz annak, aki nála okosabb.
2021. nov. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!