Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az emberről aki beoltatja magát, majd elmegy oltasellenes tüntetésekre?

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Az hogy meggondolta magát vagy megbanta, vagy muszáj volt neki oltatni magát, de nem ért egyet vele.
2021. szept. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Aki oltásellenes tüntetésre megy, az szerintem tanulatlan, tájékozatlan. Aki emellé még be is oltatta magát, annak meg csak akkor jár a szája, ha mások is osztják a véleményét, ha egyedül van vele, nem meri felvállalni. A tüntikén meg valószínűleg az oltásával nem dicsekedett, mert a többi IQ-huszár lehet, le is köpte volna.
2021. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem az az IQ-huszár, aki oltásellenes tüntetésről beszél, mikor ilyen nem volt. Maximum az oltás kötelezővé tétele ellen, illetve az oltatlanok diszkriminálása ellen tüntettek.


Ez az "oltásellenes tüntetés" körülbelül akkora ostobaság, mint amikor valakire rámondják, hogy "vírustagadó", pusztán azért, mert nem sz@rta össze magát, és ugyanúgy teszi a dolgát mint eddig.


Persze hergelésnek jók az ilyen kérdések.

2021. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs vírus tehát virustagadó sincs.
2021. szept. 25. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Tipikus társadalmi gondolkodásmódot mutat:).
2021. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Én arra gondolnék, hogy kényszerből oltatta be magát az illető, de ellenzi az oltások kötelezővé tételét. Bátorságnak tartom, hogy fel meri vállalni a véleményét. Én is oltásellenes és oltatlan vagyok és voltam már több tüntetésen is.
2021. szept. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanazt gondolom mint az első. Én nem vagyok oltásellenes, be is vagyok oltva, viszont oltáskényszerítés ellenes vagyok, de az nagyon. Aki nem akarja, ne vegye fel, ennyi.
2021. szept. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!