Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Interneten hol lehet viszonyla...

Interneten hol lehet viszonylag normális áron férfi feszülős farmert venni?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, ami a bokánál is szépen testre simul, és nem libeg.

A plázás ruhaboltokba mindig olyan nehezen találok ilyet, már a női osztályon is nézelődtem sokszor, de azoknak a szabása valahogy nem jön be.

A neten rátaláltam a SikSilk feszülős farmerokra, azok tök jól néznek ki, de 20-30 ezret nem szívesen adok érte. :D

Ti, akik szintén ilyet hordtok, hol vásároltok? Akár "hagyományos" boltot is írhattok (Budapest), aztán ha vége a boltzárnak, elmegyek nézelődni.


U.i.: Egyéb megjegyzést arról, hogy miért horok ilyen nadrágokat nem kérek, köszönöm!



2021. márc. 10. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Bershkába szoktam venni skinny farmerokat.


Én pl 34est hordok, de ha azt akarom hogy bokánál is telhesen fedzüljön akkor 32est veszek.

Ez nyilván elég szűk hatást kellt combon, de 2 mosás után nyúlik és tökéletes lesz.

2021. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyet hordok ami tökéletesen feszes deréktól bokáig mindenhol. De ritkán lehet ilyet találni férfiben sajnos. Nőiben sokszor sokkal jobbak vannak, nekem is van pár női farmerom.


Amúgy általában az a legjobb megoldás, hogy veszel egy olyant ami derékban, combon és fenéken jó feszes, az nem baj ha a vádlin és a bokán picit eláll. Itt ugyanis nagyon könnyen be lehet szűkíteni, akinek van varrógépe fél óra alatt meg tudja csinálni úgy, hogy tökélesen passzolni és feszülni fog a bokádon is. Viszont olyan farmert kell választani, aminek jó nyúlós, sztreccses az anyaga, hogy amikor a bokádra lesz méretezve a szűkítés, akkor tudjon annyit nyúlni, hogy a lábfejed még éppen átférjen rajta.


Ha ezek alapján vásárolsz, és ezt belekalkulálod, akkor szinte a legtöbb boltban fogsz találni magadra farmert. Azt is vedd számításba, hogy pár órás viselés után minden farmer bővül egy picit, szóval a boltban felpróbáláskor nem baj ha egy kicsit túl szűknek, szorosnak tűnik. Pár óra után pont kényelmes és jó lesz.

2021. márc. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az eBay-en is elég jókat lehet találni, nem is túl drágán. Az más kérdés, hogy meddig tartanak ki. Az árukhoz képest a többsége szerintem nem olyan rossz.
2021. márc. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, közben a BAT Store-tól rendeltem, majd meglátjuk milyen lesz. :)
2021. márc. 12. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!