Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A párom - akivel nem lakunk...

A párom - akivel nem lakunk együtt - ragaszkodik hozzá, hogy csak egy kést használjunk. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Amikor nálam vacsorázunk, kiteszek az asztalra neki is meg magamnak is 1-1 kést, villát. Ő nem szeret késsel-villával enni, csak villával. De amikor felvágja a húst, elveszi az én késemet, hogy az övét ne koszolja össze. Ez engem eléggé idegesit. Őt meg az idegesíti, hogy feleslegesen bepiszkolunk egy másik kést. Megjegyzem én mosogatok, és nekem teljesen mindegy, hogy hány kést kell elmosni.

2021. nov. 27. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Ki a nő és ki a férfi a sztoriban?
2021. nov. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Akinél esztek az dönt. Ha te két kést raksz le, akkor ne legyen egy szava se. Örüljön, hogy végre használhat sajátot úgy, hogy nincs vele macera. Ha nála esztek, akkor meg te alkalmazkodj hozzá, még ha fura is.
2021. nov. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Most komolyan ezen van kiakadva?


Nézd ha téged nem zavar én hagynám, hogy vágja fel, ha ennyi egy rigolyája van akkor nme csinálnék belőle ügyet.

2021. nov. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő. A párom a férfi.
2021. nov. 27. 10:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha felül tudsz emelkedni rajta, hagyd. De tapasztalatom szerint az ilyen rigolyák nem járnak egyedül.
2021. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezt nem igazán tűrném... Főleg, mivel ezek jegyben járnak más agyevő hülyeségekkel.
2021. nov. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor a zoknit se egy napig hordja...
2022. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!