Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnököm köremailt küldött...

Főnököm köremailt küldött mindenkinek a cégen belül, hogy töltsünk ki egy adatlapot, amiben felsoroljuk 5 jó tulajdonságát és ötöt, amiben fejlődnie kell. Nem nagyon merek írni rosszat róla. Kitöltsem? Elvileg névvel együtt dolgozzák fel.

Figyelt kérdés

2014. aug. 9. 21:14
 1/10 anonim válasza:
100%
Igen. De csak óvatosan. Ugyanis ha nem töltöd ki, az sem túl jó. Patthelyzet. Okosan! :)
2014. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rosszat ne írj. Olyat írj ami egyben jó is, de lehet fejlődni. Van pár ilyen
2014. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

pl írd azt, hogy szeretnéd, ha több team-munka lenne, mert jól tudnátok egymást fejleszteni a cégen belül a többiekkel


szeretnéd ha lenne több tréningre lehetőség


ilyesmiket:)

2014. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok! Van ez a

Business Coach cég, és ő nekik van ez a butaság... ugyebár itt fel vannak sorolva a tulajdonságok, tehát ezért ciki! Kukkantsatok bele!

2014. aug. 9. 21:25
 5/10 A kérdező kommentje:
rosszul fogalmaztam, nem kell felsorolni a tulajdonságokat, bejelölni kell. Bocsánat a rossz fogalmazásért!
2014. aug. 9. 21:25
 6/10 anonim ***** válasza:
szopatás
2014. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
így van. Ezért is gondoltam, hogy "véletlenül" elsiklok az email felett. Nincs jó válasz, nemde?
2014. aug. 9. 22:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Nevesitve sosem toltenek ki ilyet. Ha biztositjak az anonimitast, talan. Ezt a fonoknek is meg lehetne emliteni, mert kulonben nem fog relevans valaszokat kapni.
2014. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hulye kerdes, de ez nem szientologus cucc? Nekem annak tunik, csak azert...
2014. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire ismered a főnöködet? Mennyire tartod korrekt embernek? Ha megvan a közös bizalom köztetek, akkor a helyedben én névvel sem félnék felsorolni az általam vélt rossz tulajdonságait. Az már eleve pozitív számomra, ha valaki egyáltalán fogékony az építő jellegű kritikára. Amelyik főnököt ez nem érdekli, szerintem az nem is foglalkozna ilyen kérdőívekkel.
2014. aug. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!