Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőként írom, hogy van egy nő,...

Nőként írom, hogy van egy nő, akire valami elképesztően irigy vagyok. De nem sajnálom tőle a dolgokat! Hanem csak az ő életét szeretném élni, és erre valami beteges mértékben vágyom. Mit kezdjek ezzel az érzéssel? Szeretnék tőle megszabadulni!

Figyelt kérdés
Úgyis fogjátok kérdezni, mi az amilye van, amire irigy vagyok. Nos, mindene, amire valaha vágytam. Az álmaimat éli. Kár belekezdenem felsorolásba, egyszerűen csak szeretnék egy az egyben helyet cserélni vele, és az ő életét élni tovább.
2021. nov. 30. 07:04
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom azzal tisztában vagy, hogy mi az amivel elégedetlen vagy a saját életeddel kapcsolatban. Hozd helyre, érd el a céljaidat és el is fogod felejteni azt a nőt.
2021. nov. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%

Például tud helyesen írni? Tanulj meg te is.

Egyébként szinte biztos vagyok abban, hogy kamu a kérdés. Ha mégsem, akkor sürgősen fordulj szakemberhez, aki helyre teszi a fejedben a dolgokat.

2021. nov. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az eredményeit látod, de a küzdelmeit nem, lehet, hogy ha azokat is látnád, nem vágynál az életére. Tegyél azért, hogy megvalósuljanak az álmaid, semmi nem hullik az öledbe.
2021. nov. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Természetesen sokan vagyunk, akik Elena Ceaușescu életét irigyeljük.
2021. nov. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

Én összebarátkoznék vele, elmondanám neki mit érzek stb. Máris egy másik körben mozogsz, és máris nem olyan érdekes az ő élete, ha meg rendes a csaj, akkor segít neked rájönni mi neked az igazán fontos és ha barátok lesztek támogatni is fog. Most nem feltétlen a pénzre gondolok.

De amúgy meg erősen felejtős.

2021. nov. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Túl nagyok az igényeid nem gondolod? Az emberek nagy része sajnos elégedetlen. Mindig több kell.
2021. nov. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
4-es,👍
2021. nov. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!