Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért álmodom gyakran ezzel a...

Miért álmodom gyakran ezzel a régi baráttal?

Figyelt kérdés
Középiskolában volt egy nagyon jó barátom aki testvéremmé vált, utolsó évfolyam előtt lebukott és másik suliba ment onnantól be durvult mintha bántottam volna furcsa lett azóta is szoktam vele álmodni . Életem legjobb barátja volt életem adnám érte. Mindketten fiúk vagyunk , ma is éjjel vele álmodtam. És gyakran miért van ez?
2021. nov. 30. 09:04
 1/1 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos változik az ember, pedig nem kéne. Gyerekként (majdnem) mindenki aranyos, kedves, aztán ilyenkor elrontja őket a világ, a legtöbb beáll a sorba, van aki nem, ahogy te se, és ez a jó. Hiányzik neked az aki volt, de ő már nincs, el kell fogadnod. Keress új barátokat, akiket nem rontott el a világ.
2021. nov. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!