Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondja valaki azt...

Miért mondja valaki azt magáról, hogy hetero, ha közben nem az??

Figyelt kérdés

Én se vagyok hetero, de van egy idősebb – 50 éves – ismerősöm, aki még mindig heteronak vallja magát.

hosszabb, komoly kapcsolatai valóban csak nőkkel voltak, de rendszeresen együtt van fiatalabb férfiakkal, amiről csak én tudok, az összes ismerőse, kollégái heteronak hiszik.

állítása szerint azért hetero, mert csak „belekóstol” a férfi nembe, komoly kapcsolatai nőkkel voltak.

ennek nem tudom, mi értelme, szerintem ez úgy hülyeség, ahogy van.



2021. dec. 2. 08:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Tényleg ennyire érdekel, hogy képes vagy ezért egy kérdést kiírni gyakorira? Foglalkozz a saját dolgoddal :D Annak mondja magát aminek akarja.
2021. dec. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

azt elfelejttem leírni, hogy csak olyan vászoljanak, akik ÉRDEMBEN hozzá tudnak szólni.

tanácsokat osztogató, unatkozó átlag proletárok válaszai annyira nem érdekelnek, sorry.

2021. dec. 2. 09:03
 3/23 A kérdező kommentje:
ja meg majd én eldöntöm, kivel és mivel foglalkozom.
2021. dec. 2. 09:14
 4/23 anonim ***** válasza:
96%

Érdemben a szóban forgó személy tud neked válaszolni, de az nem felel meg magácskának...

Itt az én hipotézisem:

Személyünk minimum biszexuális.

Lehetséges okok közt lehet például, h fél a társadalmi megbélyegzéstől. Vagy esetleg ő tényleg nem biszexként tekint magára.

2021. dec. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

4:


te írtad az első választ is? ha igen, akkor látod, megy ez, ha megerőlteted magad.

2021. dec. 2. 09:18
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Ő heterónak érzi magát. Heteróként akar élni. Bármi lehet az oka. Lehet, hogy így könnyebb neki. Nem akarja teljesen felvállalni. De az is lehet, hogy komoly kapcsolatot csak nőkkel tud elképzelni és férfiakkal csak egy kis szexen kívül semmit sem akar.

De ez miért baj neked? Az ő élete.

2021. dec. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

nekem ez nem baj, csak meg akartam érteni. tulajdonképpen kettős életet él, és számomra felfoghatatlan, hogy heteroként mekizik szélsőjobbos heterokkal, aztán meg este linkel nekem helyes fiúkat.


bár lehet, hogy ezt nem hetero válaszolóként nehéz átélni.

2021. dec. 2. 09:23
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

Lol, valaki egy kissé paranoid😂😂😂

Nem én írtam az első választ😝


Bánt téged, h nem vállalja fel a kapcsolatotokat a kollégák előtt?🤔

2021. dec. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem kéne ennyire ragaszkodni a címkékhez. Nem kell őt mindenképpen behatárolni.
2021. dec. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

8:


"Bánt téged, h nem vállalja fel a kapcsolatotokat a kollégák előtt?"


bemásolnád azt a részt, ahol azt írom, hogy együtt vagyunk?


édes istenem, nem gondoltam volna, hogy egy ennyire egyszerű kérdés is kifog a gyakori népén. lehet inkább felteszem redditen.

2021. dec. 2. 09:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!