Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondja valaki azt...

Miért mondja valaki azt magáról, hogy hetero, ha közben nem az??

Figyelt kérdés

Én se vagyok hetero, de van egy idősebb – 50 éves – ismerősöm, aki még mindig heteronak vallja magát.

hosszabb, komoly kapcsolatai valóban csak nőkkel voltak, de rendszeresen együtt van fiatalabb férfiakkal, amiről csak én tudok, az összes ismerőse, kollégái heteronak hiszik.

állítása szerint azért hetero, mert csak „belekóstol” a férfi nembe, komoly kapcsolatai nőkkel voltak.

ennek nem tudom, mi értelme, szerintem ez úgy hülyeség, ahogy van.



2021. dec. 2. 08:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
39%
Bzi.. valami nagyon nincs rendben vele
2021. dec. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Amiért egy beteg szégyelli, hogy nem egészséges.
2022. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, az első oldalon lévő válaszok ragyogóan bemutatják az GYK óriási hanyatlását. Annak a válaszolónak külön gratuálok, aki számom kéri a kérdezőt, miért foglalkozik ezzel, miközben ő azzal foglalkozik, hogy ki milyen kérdeseket írhat. Másvalaki meg a szövegértéssel áll hadilábon. Ilyen az, mikor az frusztrált átlagemberek feljönnek ide, és próbálnak nagyon okosak lenni ugye.

Az ismerősöd magának is hazudik, és biztos vagyok benne, hogy élete végéig hazugságban fog élni. Arra is nagy pénzt tennék, hogy az ismerősei nagy része megszakítaná vele a kapcsolatot, ha kiderülne.

Így viszont tulajdonképpen mindenkit átver, amivel szerintem mélyen belül tisztában is van.

Ha heteronak mondta magát, mikor megismerkedtetek, akkor hazudott neked. Hazudik a nőkkel, akikkel együtt volt, hiszen kétlem, hogy megmondta volna nekik, hazudik a széljobb ismerőseinek, szóval tulajdonképpen az egész élete egy színjáték. Azért nem lehet semmi, hogy mondjuk vihog egy homofób viccen a haverjaival, mert ugye ő hetero, aztán fetreng egyet titokban egy fiatal férfival.

Az ilyen emberekkel mint a haverod, azért én vigyáznék, mert ilyen szintű öncsapástól azért meg tud zakkanni az ember.

Az érvelése meg természetesen úgy hülyeség, ahogy van, aki vonzódik férfiként a férfiakhoz, az nem hetero, ez nem úgy megy, hogy ritkán dugok férfiakkal, aztán ráfogom, hogy mindig csak kipróbálom.

2023. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!