Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondja saját magáról...

Miért mondja saját magáról valaki hogy ő egy senki? Amikor intelligensebb, rendesebb mint az emberek többsége?

Figyelt kérdés

Szüleim házában felújítás van már 3 hónapja. Az egyik srác 28 éves, összehaverkodtunk. Nagyon okos, bármiről lehet vele beszélni, még a gazdasági kérdésekben is otthonvan sok szaktársammal ellentétben! Ja és nem iszik alkoholt a szterotípiákkal ellentétben! Munka után se.


Nekem a szüleim gazdagok, a környékbeliek is! Sajnos múltkor átjött a szomszédunk a hangos zene miatt. Nekem szólt, a srác ott állt mellettem de rá se nézett, vissza se köszönt neki mintha egy szellem lenne. Mondtam apámnak de ő azzal jött hogy én ne barátkozzak ezekkel a semmirekellő lecsúszott melósokkal, igaza volt a szomszédnak. A srác utána rámszólt hogy ne menjek szembe miatta apámmal, meg az utcabeliekkel mert ő amúgy is egy senki és ne törődjek vele, ő úgy sem számít, megszokta már.

Azóta kerül, már nem haverodik. Simán egyetemre járhatna amúgy! Azt mesélte hogy családi gondok és szegénység miatt nem tudott elmenni az egyetemre ahova felvették, most örül hogy van kenyér az asztalon, nem mer már kockáztatni. Inkább hozzászokott ehhez az élethez.


Miért és hogyan jut el valaki ilyen fiatalon oda hogy saját magát egy senkinek tartja? És ezt ki is mondja másoknak? Főleg egy kis sz.....rosnak mint én aki tényleg nem ért még el semmit az életben?


2017. nov. 19. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy komolyan mondta, vagy úgy értette volna,a hogy te értetted, inkább csak nem akart problémát okozni neked/ úgy gondolta ő nem éri meg, hogy összevessz miatta emberekkel. (És mivel nem álltok olyan kapcsolatban, és lényegében egy idegen akivel beszélgettél egy kicsit, szerintem tényleg nem.)
2017. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mert rendes és intelligens
2017. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert tudja mit kell mondani, hogy az olyan hiszéken kis naivákat az ujja köré csavarja mint amilyen te is vagy.
2017. nov. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
hiszékeny
2017. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Megint az előítéletek!! Igen, vannak a fizikai munkások között részeges, lecsúszott, ostoba emberek, de miért húzzák rá az emberek ezt a sablont mindegyikre??? Miért kell lenézni őket? Hol lennénk nélkülük? A híd alatt! Vagy a szellemi munkás majd felépít egy összkomfortos házat? Maximum képzeletben!

Ráadásul a felnőttek viselkednek így? Miért ilyen előítéletes, lenéző látásmód példáját mutatják a gyerekeiknek, fiataloknak?

Ez a társadalom már teljesen lecsúszott :(((


Amúgy apádnak üzenem hogy azok a "semmirekellő lecsúszott melósok" újítják fel az ő házát, szánalmas, hogy ilyen lesújtó véleménnyel van róluk de a munkájuk azért mégiscsak jól jön, ugye?

2017. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jó emberek mindenhol vannak, ennyi
2017. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert az intelligens emberek nem hiresztelik tudasukat
2018. jan. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!