Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Oltottak, lenézitek azt, aki...

Oltottak, lenézitek azt, aki nem oltatja be magát?

Figyelt kérdés
2021. dec. 2. 10:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Kifejtem kommentben
Nem vagyok beoltva én sem
55 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Csak azokat akik azért nem, mert attól félnek hogy a gonosz BillGates nanocsipept oltat beléjük, és az 5G-vel fogja őket irányítani vagy tudom is én hasonló agymenések hívőit.
2021. dec. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek szíve-joga. MIndkét választásnak vannak mellék 'oldalai'. Tehát, vagy a vakcina mellékhatásait választod, vagy a vírusét.
2021. dec. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mi okom lenne rá? Az ő dolga, az ő teste, az ő élete.
2021. dec. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem akarja bemesélni, hogy megpusztulok az oltástól, addig nem.
2021. dec. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
Nekem inkább az a tapasztalatom, hogy az oltatlanok nézik le az oltakozni vágyókat. Mondván, #mindmeghaltok
2021. dec. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Aki terhes, szoptat, más betegsége van, azokat full megértem.


Az önjelölt virulógusokat és konteósokat lenézem.


Amúgy óvodában, iskolában, munkahelyen, lakóközösségben, mindenhol megvannak azok a figurák, akik semmiben nem hajlandóak együttműködni és mindent jobban vélnek tudni mindenkinél. Ők alkotják most az oltásellenes tábor keménymagját.

2021. dec. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
38%
attol függ hogy mi oka van rá, de alapvetően[...]
2021. dec. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
Azért, mert nem oltat, nem. Ha emellé agyament konteókat terjeszt, azért már eléggé (bár ugyanez igaz egy konteóhívő oltottra, vagy az oltástól független témákra is).
2021. dec. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%

Én oltatlan vagyok. Nincs gondom az oltottakkal, családban többen is oltottak. Én azért nem érzem szükségét, mert egyrészt MÉG nem kaptam el (legalábbis nem tudok róla), úgyhogy nem tudom milyen, bár hallom/látom hírekből és sok helyen, hogy van, aki belehal, van, akin átmegy, van akin semmi tünet nem jelentkezik.


Na most ami miatt nekem nem tetszik ez az egész, mégis sokszor átfutott a fejemen, hogy hát mégis csak bekéne adni, az az, hogy sokféle vakcina van. Melyik a jó? Mindegyikről olvasni ezt azt, jót, rosszat. Valamelyikről inkább rosszat, valamelyikről inkább jót, de egyikről se olvastam kizárólag jót, vagy azt, hogy elég belőle egy adag. Aztán a másik, hogyha én kiakarok menni külföldre, az se mindegy, mi van belém nyomva, mert valahol csak ezt fogadják el, valahol meg mást, de a választás lehetősége sajnos sokszor korlátozott, tehát nem lehet válogatni itthon sem a sok vakcinából.


Ennek tudatában én úgy gondolom, hogy amíg nem lesz olyan vakcina, amiből elég egy adag, és van is értelme beadatni, addig én inkább kihagynám, hogy 3-4 alkalommal is belém szúrjanak többfélét (mert hallottam olyat is, hogy 3 Sinopharmra oltatott 2 Pfizert), addig én ezt a cirkuszt kihagynám, és próbálom magamat minél jobban védeni vitaminokkal, gyümölcsökkel, és minél kevesebb rohangálással a világban. Én nem szeretném magamat kísérleti nyúlnak használni egy olyan orvostudománynak, ami épp csak annyira vagy még inkább bizonytalan, mint az egész világ jelenlegi helyzete a COVID miatt.

2021. dec. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem le őket, semmi közöm hozzá. Jó lenne, ha mások is elkezdenék elfogadni, hogy mindenkinek a saját dolga, hogy beoltja-e magát.
2021. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!