Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Oltottak, lenézitek azt, aki...

Oltottak, lenézitek azt, aki nem oltatja be magát?

Figyelt kérdés
2021. dec. 2. 10:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mivel indokolja. Teljesen megértem például, aki ennyi ködösítés, félinformáció, variálás után már nem tudja, mit gondoljon. Van abban is logika, hogy nem fogadom meg azt a tanácsot, ami abból a forrásból jött, ahonnan nem voltak képesek válaszolni a kérdéseimre és kielégítő tájékoztatást adni...


Teljes mértékben elfogadom, ha valaki emiatt úgy dönt, hogy még kivár, nem oltat.


De van egy ostoba lotyó volt osztálytársam, akitől folyamatosan olyanokat látok megosztva, hogy az oltás MÉREG (mellé több oldalas, kémiai alapvetéseken keresztülgázoló konteó), meg videókat oszt meg arról, hogy a krumpli kiszíjja a mérget meg ha odaraksz egy papírpénzt az oltás helyére, odatapad, mert a chip vonzza a fémjelezést... Ilyen embert egyszerűen nem tudok komolyan venni.


Nem kell oltáspártinak lenni, de legalább a tudomány azon részével legyen már tisztában az ember, amit több száz év alatt több millió kutatás igazolt... Az független a covidtól. Könyörgöm.

2021. dec. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
9%
lenéznek minket mert már irányítva vannak mikrochip miatt, már nem szabadok
2021. dec. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
24%

Azért aki beoltatta magát, legyen szíves vessen egy pillantást erre a cikkre. Szánjon rá 5 percet, aki tud angolul 😃

[link]

Szerintem utána térjünk vissza az eredeti kérdésre.

2021. dec. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
61%

13-as, ez egy elég "nesze semmit" cikk lett. Meg azt az oltásellenesek körében igen gyakori módszert alkalmazza hogy lényeges adatokat teljesen elhagy, és csak olyan számokat mazsoláz ki csak olyan időszakokból, amik alapján úgy tud tenni, mintha az oltásokkal valami baj lenne.

Például lelkesen mutogatja, hogy a 60 felettiek közül hányan kapták el az oltottak és nem oltottak, de sem azzal nem számol (még csak meg sem említi), hogy eleve milyen arányúak az adott korcsoportban az oltottak, illetve olyan szintén igen releváns adatokra sem tér ki hogy mennyi embert mennyivel a fertőzés előtt oltottak, plusz hogy milyen arányúak voltak az enyhébb és súlyosabb lefolyású esetek.

Ilyesmivel maximum elogult laikusokat lehet beetetni, akik eleve abban akarnak hinni, hogy az oltás olyan hú de rossz.

2021. dec. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Én a ráerőltetést és a leeröltetést nézem le.
2021. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

IGEN!

Olcsa be magát mindenki szépen! Én kibirtam ötcör ők is kibírjàk.

2021. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
36%

14-es, te is tudod, hogy hazudsz te is, meg a hivatalos propaganda is. Semmi nem úgy van, ahogy mondják és a kommunikáció is felpuhult már az oltással kapcsolatban. Az omikron megérne egy külön posztot, annyira zseniális😃, amúgy azt is az oltottak hozták európába. Egyre több ilyen tanulmány lesz amúgy. Boldokői csak hápogott, hümmögött,meg a szemét meresztgette, amikor szembesítették egy két ténnyel, adattal. Nagyon nagy poén volt, nézd meg magad is.

13#

2021. dec. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
10%

Aki csak azért oltotta be magát,hogy ne legyen diszkriminálva annak nincs gerince.

A többi,aki lenézi az oltatlanokat fullretard.

Aki elhiszi,hogy ez egy jó cucc az csak szimplán dobálózik a tudatlan szóval.

A boltosból és a hentesből rögtön tudós lesz.

Nem sok normális oltottal találkoztam eddig,oltatlanok közül csak azt nézem le aki amolyan microchip theory gondolkodású.

2021. dec. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
18%
Én oltatlan vagyok és ÈN nézem le akik oltottak.. Hülye birkáknak tartom őket, akiknek könnyű kimosni az agyát. Gyenge jellemek, akiket messziről el kell kerülni, akik nem normális emberek..
2021. dec. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak a "chipültetős", "chemtrailes" konteós hülyéket, a többieket, akik ódzkodnak az oltástól azért, mert félnek a mellékhatásoktól vagy ki akarják várni, hogy hosszabb távon hogyan hat, nem.
2021. dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!