Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban igaz lehet hogy...

Valóban igaz lehet hogy motorosokkal nem minden nő "mer" összejönni, még fiatalon sem?

Figyelt kérdés

-Nem biztos hogy sikerül családot alapítani

-Lehet, a gyerek félárván marad

-Egy felnőtt fiatal férfit legrosszabb esetben, ápolni kell

-Tempójuk halálos :D


Ezekbe én is csak most gondolok bele, de nem ezek vannak előttem, viszont mondta valaki hogy elég egy baleset, és a nő ott hagy majd magamra, keres mást főleg 30 éves kora előtt.


2021. dec. 2. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Ha normálisan motorozik, nincs vele baj. De ha trükközget, versenyzik, életveszélyes sebességgel megy, úgy közlekedik, akkor valóban, a legtöbb nő ilyen pasival nem jönne össze.

Nekem sem kellene az, hogy minden este azon izguljak, melyik árokban törte magát össze.

2021. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én utassal tartom a sebességhatárt, egyedül nem igazán.
2021. dec. 2. 17:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Én mindentől fosok, aminek 2 kereke van. Gyerekkoromban rengeteget motoroztunk, apukámnak oldalkocsis motorja volt (azt mondják, azt nehezebb vezetni). Csak később kezdtem el félni, huszonévesen már nem ültem volna motorra.

N

2021. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Ötletnek szerintem se túl jó motorossal összejönni, de ha már szerelmes valaki, akkor úgyis mindegy.

Ugyanez vonatkozik mindenre, ami veszélyes, pl. ha vki tűzoltó, rendőr, magasban dolgozik, sziklamászó, ejtőernyőzik, ilyesmikre...

2021. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem egy ismerősöm halt meg motoron balesetben, vetlenkent, nem produkálta magát
2021. dec. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Kezdjük ott, attól, hogy motorozik, még lehet akármilyen ember, külsőre, belsőre is. Lehet alapból nincs benne semmi vonzó és ezek mellett még motorozik is.
2021. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Igaza van a #4-nek.

Ha még sikerül időben átgondolnia az embernek, akkor nem jó ötlet, én nem tenném. De ha már nem az ész diktál hanem a szív, akkor már mindegy.

De akkor tuti egy állandó stressz lenne az életem. Meg rosszabb esetben vita az életünk, hogy ne menjen.

Persze ha együtt mennénk, az már más lenne 😃

Mert alapvetően egy motoros társat, motoros életet roppant élveznék.

Csak hát az aggódás, a féltés...

2021. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!