Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A motorosok tulajdonképpen...

A motorosok tulajdonképpen miért képzelik magukat akkora fa***gyereknek?

Figyelt kérdés
Előjött a jó idő, kisütött a nap, felszáradt az aszfalt és a sportmotoros szépfiúk egyből megint rákaptak a száguldozásra, mint galamb a kenyérmorzsára. Ez persze szezonális, minden évben megfigyelhető. De kérdezem: mégis mi olyan menő a motorozásban? Száguldoznak +150-el, bőgetik a motorjukat stb. Manapság pedig egy sportmotort egy jobban fizetett szakmunkás is megengedhet magának. Én pasiként le se sz***m a motoros, ennek ellenére annyiban foglalkoztat a téma, hogy nem értem, sokan miért vannak odáig érte. Egy +20 milliós sportkocsival való menőzést már sokkal jobban megértenék és én is azt az utat választanám (főleg, hogy a veszély is nulla és a bankjegykötegek is jobban látszanak rajta) és esküszöm, hogy motorozást megunnám egy pár hét alatt. Ennél már csak az viccesebb, amikor a csajokat/feleségeket utaztatják egy motoros felvonulás során és szinte minden második motor esetében ez a felállás. A csajoknak nem élvezetesebb egy Merino bőrülésben, panorámatető alatt vagy kabrio-ban ellazulva élvezni a V8-at jobb egyben, mint se****ni a hátsó ülésen felhúzott lábakkal?

2019. febr. 17. 15:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Nekik tetszik, neked nem. Ez van
2019. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Abban mi a menő, ha leszarod a motorozást?

...nőlj már fel, b*szod! :D

2019. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Gyakorlatilag megválaszoltad a saját kérdésedet... igen a motorozás veszélyes, ez adja a varázsát.

Amúgy ha van rá pénzed vegyél sportautót, biztos összeszedsz vele egy kedves lányt aki a lelkedért szeret... ja nem.

Nem értem min vagy meglepődve amúgy. Én speciel szívesebben lennék motoros pasival, es leszrom ha egy jól fizetett szakmunkás.

2019. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Egyéni szoc. probléma...... nekem pl nem jönnek be sem a kocsik ,sem a motorok,és nem vagyok jól fizetett szakmunkás sem.... nyelvtanár vagyok :].
2019. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Ez még a gyerekkorban berögzult auto motor imádat felnőtt verzioja.

A 3 éves motoros gyerekemre is minden felnott motoros dudal integet, ő meg vissza mintha bandatag lenne :)

Van egyfajta összetarto szovetseg is igy.


Ez amolyan tipikus "pasiöröm"

2019. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Semminek nem képzelem magam, csak szeretek motorozni. 36 éve motorozom! És igen, alig várjuk, hogy jó idő legyen, és ilyenkor már készítjük fel szezonra a paripáinkat, megyünk egy kört, tervezzük az idei túráinkat. Attól, hogy te megunnád, másnak lehet évtizedekig a szenvedélye. Én meg épp az autóval vagyok úgy, hogy vigyen el a munkahelyemre és a teszkóba, a többit letojom, és hidegen hagynak a sportkocsik. Ha választanom kéne egy Bugatti Chiron és egy Kawasaki H2 közt, biztos a Kawát választanám.
2019. febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Eddig minden párom motoros volt. Számomra felbecsülhetetlen érzés, motoron utazni, hát még nekik. Ez ilyen, kinek a pap, kinek a papné.
2019. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

A motorral nem lenne semmi baj, ha a motoros társadalom jó fele nem agyatlan suttyókból állna, akik nem fogják fel, hogy motorral nem csak száguldozni, hanem ölni is lehet, nem csak magukat, hanem a közlekedés vétlen résztvevőit is.


Számomra a tiszteletreméltó motoros az, aki normális sebességgel saját magára ésca környezetére figyelve közlekedik, és nem agyatlan állat módjára cikázik a forgalomban.

2019. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

Egy élettelen senkiházi vagy. Mások életével foglalkozol.


"Manapság pedig egy sportmotort egy jobban fizetett szakmunkás is megengedhet magának."


Ez azért túlzás.

2019. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#9: Miért lenne túlzás, komolyan?


Ennél kimondottan nagyobb értékű külföldről behozott 3-as BMW-kel meg E Mercikkel szoktak vagánykodni autószerelő/cnc-s/villanyszerelő ürgék:

[link]


És akkor ez már egy nagyon komoly motor, a jóval olcsóbbakat meg se érdemes említeni, amikkel ugyanúgy meg lehet őrülni az utakon.

2019. febr. 17. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!