Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van velem? (hosszú)

Mi van velem? (hosszú)

Figyelt kérdés
Elsőnek is, 2 vagy 3 évig éltem német országban ahol volt pár osztálytársam aki nem mindig bánt a legjobban velem de nem akartam vissza adni vagy bántani őket de volt egy tanár aki mindig meghallgatott és emberként bánt velem de volt egy tanárom aki egyfolytában kiabált és amikor haza jöttünk Magyarországra és itt elkezdtem a sulit mindig amikor valaki tanár rám nézett és kérdezett valamit és én nem tudtam hogy mit válaszoljak elkezdtem izzadni és olyan volt mintha égnék és be könnyezett a szemem pedig nem kellett sírnom meg semmi de mégis, mitől lehet? Mivel lehetne javítani? Egyébként eddig a többi diákokkal nem volt ilyen de a szemem amúgyis könnyen be könnyezik
2021. dec. 6. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos igaza van az első válaszolónak

Nem tudom hány éves vagy, de hogy ennyire ne tudjon valaki fogalmazni és ne ismerje az írásjeleket az borzalom.

Tanulj egy kicsit még.

Ha így megy a magyar az anyanyelved!!! Milyen lehet a német?

Egyébként a félelem és stressz miatt könnyezel. Idővel elmúlik ahogy öregszel.

2021. dec. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azta kva de hosszú mondat.
2021. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A nyelvtanból mindig is ötös voltam csak telefonokon nem megy az írás, mármint amióta új a telefonom a billentyűzet így lebegve jön elő kicsibe és ezt is alíg bírom le írni
2021. dec. 6. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Aha. Igen. Akik nem tudnak írni, azok mindig a telefonra fogják. Tipikus :)
2021. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!