Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyire jól áll...

Tényleg ennyire jól áll minden ember anyagilag, hogy még a halottak napja is a 4 napos pitsa áztatásról szól még a halottak napi hosszú hétvégén is?

Figyelt kérdés
Mit hallani a rádióban, tv ben... Meg telt az összes hotel az ünnepekre. Közben meg Mindenszentek, Halottak napja. Ennyire bunkó ember a magyar, hihetetlen. Érdekes, én temető jarassal töltöm ezt a hétvégét, nem pitsa áztatással valami vidéki luxus hotelben. Szívből kívánom, hogy a 4.covid hullám miatt újra TELJES ZARAS legyen és az ilyen sznob rohadt családok otthon kelljen üljenek, mint tavaly!

2021. okt. 29. 14:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
22%
Lehet le leszek pontozva de egyetértek Veled. Mindenkinek van elhunyt szerette, szerintem tiszteletlenség az emlékükkel szemben, hogy wellnesellgetnek halottak napján....
2021. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%

Hű, nagyon utálatos jellem lehetsz.


Amíg nem zavarnak meg téged, nem édesmindegy, hogy ki mivel tölti a szabadidejét? Semmivel sem rosszabb jellemek nálad, legalábbis nem ők szidnak téged teljesen érdemtelenül.


Igaz, nem Magyarországon élek, de én például ma éjszaka repülök Franciaországba egy barátnőmhöz. Gyere, utálj engem is. A legtöbb ismerősöm kihasználja a szabadidejét és szórakozik a maga módján. Temetőbe menni bármikor lehet.

2021. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
48%

Tőlem mindenki odamegy ahova akar, de nevetséges hogy sír itt mindenki hogy milyen szarul megy mindenkinek, 500-as benzin meg kormányváltás miegymás, de azért mégis mindenkinek van miből verni a tamtamot 😀


Írom mindezt úgy, hogy nem vagyok fideszes.

2021. okt. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
10%
A magyar mindig is aljas volt, mindenben.
2021. okt. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Wellnesezgetni, pitsát áztatni is lehet bármikor. Remélem mondjuk, a covid miatt már csak ideig óráig. 1es hsz, te is emberből vagy. Sajnos én már olyan szinten meggyűlöltem a sok sznob, nagyzoló magyar embert, hogy a családomon kívül senkit se viselek el, idegesít az összes magyar ember.
2021. okt. 29. 14:22
 6/31 A kérdező kommentje:
Na ez még a másik. Ha 1000 Ft lenne a benzin, akkor is még venné mindenki. Semmilyen válság nincs itt, nyugodtan megcáfolhattok, de 10/9 embernek, rajtam kívül van kB 20 millió bankszámlán alsó hangon.
2021. okt. 29. 14:24
 7/31 anonim ***** válasza:
91%

Miért zavar téged? :D

Én utálom a wellnesst, de mi se fogunk temetőbe menni, oda inkább a szeretteim születés- és névnapján megyek, nem akkor amikor "szokás". Ez van.

Amúgy simán lehet, hogy sokaknak nem is halt még meg közeli hozzátartozójuk, én is 25 voltam mikor először meghalt valakim. Addig bocsi, de engem se hatott meg vadidegenek sírja.

2021. okt. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%
Miért csak a magyarok idegesítenek? A többi jóléti állam még jobban rázza a rongyot.
2021. okt. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%

Remélem tudod, hogy ez nem csak magyar szokás. Sőt, a külföldi barátaimnál sokkal alapvetőbb dolog, hogy egy cseppet hedonisták, vagyis az utazás, az élményszerzés és mi egy más sokkal inkább beléjük van kódolva, ami számomra egy erős azonosulási pont volt.


Irónikusnak tartom egyébként, hogy ennyire lenézed a magyarokat, holott te kívánsz mindenkinek rosszat. Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű, ugye bár... Nézz tükörbe, kérdező, hogy ki is a rossz jellem.

(#2)

2021. okt. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%

Mi közöd ahhoz, hogy ki , mit csinál egy kijelölt ünnepnapon?

Lehet, aki pitsaáztetással tölti ezeket a napokat, az sokkal többször elmegy a szerettei sírjához akkor is, amikor nem a "kötelező" temető járás van.

2021. okt. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!