Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet ennyire lusta...

Hogy lehet ennyire lusta mindkét dagadt lakótársam?

Figyelt kérdés
Én vagyok az a posztoló, aki korábban panaszkodott arról, hogy olyan lakótársakkal él, akik napi 3x rendelik a kaját, akkor is olyan egészséges kajákat mint McDonalds..Eddig ugye én mosogattam helyettük, most hogy megszerelték nekünk a mosogatógépet, legalább ezt megoldják, de! Nagyjából beraknak 3 tányért, és már bekapcsolják a gépet. Nem vízpocsékolás ez? Komolyan, én magyarázzam el 2 30 év körüli mérnöknek, hogy sokkal hatékonyabb, és kevesebb vizet fogyaszt, ha telepakolják az egész mosogatógépet...

2021. dec. 8. 23:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%

költözésen kívül nincs más megoldás.


aki képes elhízni, attól túl sokat eleve nem szabad várni (tudom tudom, nincs idejük lefogyni blablabla…hormonok, genetika blabla), mert lusta és igénytelen.

2021. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem is költözz el mert te vagy a probléma és biztos hülyét kapnak tőled.

Én sem bírom az olyan lakótársat aki abba is beleköt ha nem mosogatok meg abba is ha igen.

2021. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
11) Nyilvan kamu. Ki tudnanak menni egy kis setara is de ok inkabb a szobajukban gubbasztanak. Ha nekik ez kell...
2021. dec. 9. 14:22
 14/16 anonim ***** válasza:
67%
Nehogy már egy lakótárs mondja meg, mennyit gubbasztok a szobámban.
2021. dec. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
84%

Miért nem mindegy neked az életmódjuk és a testsúlyuk?


Nekik más a fontos. Nem lehet mindenki mindig mindenben tudatos. Na az aztán baromira nem egészséges.


Miért nem költözöl el?


Sokadik kérdésed ez.

2021. dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
82%

Ha meg összevárnák a mosatlanokat, akkor azért pattognál, hogy miért nincs tiszta edény.

Tipikus nekem semmi se jó, muszáj valamibe belekötnöm hozzáállás.

2021. dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!