Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valakinek megbocsát...

Girlll3 kérdése:

Hogy lehet valakinek megbocsátani, akit nagyon szerettem, de folyamatosan belém tiport?

Figyelt kérdés
Nem miatta akarok megbocsátani, magam miatt. Jelenleg gysűlölöm, de ez rám nézve rossz. Engem mérgez. Zavar az is, hogy boldog,hogy több dolog jutott neki annak ellenére, hogy ő nem jó ember és nem tudom megbocsátani, hogy a bizalmamba fogadtam és visszaélt vele. Amikor a legnehezebb volt nekem, akkor is csak bántott.

2021. dec. 9. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom az exedről van szó...nem kell mindenkinek megbocsátani, van jogod utálni mint a szart bárkit.
2021. dec. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-es ennél bonyolultabb, de igen, exféle, majdnem ex és annál is több volt egy ideig. Jogom van gyűlölni, csakhogy, amíg ő jól érzi magát, addig én meg nem, mert dühöngök belül.
2021. dec. 9. 22:51
 3/4 A kérdező kommentje:
Maga a kapcsolat is bonyolult... De nem is ez a lényeg. Hanem, hogy ez elmúljon. Ez az érzés.
2021. dec. 9. 22:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem lehet csak úgy megválaszolni általánosan. Nekem az segített, hogy megnéztem objektíven, és rájöttem, hogy ő magához képest a maximumot nyújtotta. Nem tud többet, de nekem még ez kevés. És hogy amit gonoszságnak gondoltam, az nem az, csak neki az már olyan szint azt a valamit jól csinálni, ahova nem juthat el soha. És akkor inkább kicsit sajnálni is kezdtem.

Meg egy barátnőm mondta ilyen helyzetben, hogy nem hajlandó szarul érezni magát, mert nem szar. És ez ilyen kis egyszerű mondat, de sokszor eszembe jut.

2021. dec. 10. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!