Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg mindenki szemébe...

Tényleg mindenki szemébe beképzeltnek tűnök?

Figyelt kérdés
Szüleimnek rengeteg ismerősük van. Van pár cégünk, és tenyleg rengeteg ismerősünk. (Németországba élunk) tudni kell rólam, hogy amióta itt lakunk, magamnak való lettem, nem szeretek beszélgetni senkivel, jobban erzem magam egyedül, kicsit visszahuzodo lettem, (amúgy tini vagyok) és nem nagyon szólok senkihez.. és a Szüleim szerint én egy beképzelt bunkó lány vagyok, ezért. Ha beszélnek hozzám, természetesen válaszolok, csak annyi hogy én nem szólok senkihez, a Szián kívül. De nem gondoltam volna, hogy beképzeltnek tűnök ezért..
2021. dec. 10. 00:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg igazából annyi, hogy nem szeretek fényképezkedni.
2021. dec. 10. 00:14
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak te tudhatod. Ha gőgből vagy zárkózott, mert jobbnak találod magad mindenkinél, és lenézed őket, akkor beképzelt vagy. Ha nem, akor nem. :) Sokszor gondolják a zárkózott emberekről, hogy beképzeltek, és lenézésből nem kommunikálnak, mert ez sem ritka.


Sztem nyugodtan megmondhatod a szüleinek, hogy nem gőgös vagy, hanem csak csendes.

2021. dec. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nem azért szoktam ezt csinálni, mert hogy "Jaj hát én biztos nem foglalkozok ilyenekkel" tehát nem, nem ezért van. Én igazából senkivel nem beszélek.. tényleg csak a szuleimmel, meg az öcsémmel, meg 1,2 barátnőmmel, de így ennyi.. nem tudom miért van ez.m tobb éve nem ilyen voltam, baratkoztam, beszélgettem stb.. mostmeg mintha nem is én lennék.. egyszerűen olyan mintha "félnék" vagy nem tudom. Rosszul értem magam a társaságba..
2021. dec. 10. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!