Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőként nők előtt vagyok...

Nőként nők előtt vagyok inkább zavarban, ti is?

Figyelt kérdés

Hetero nő vagyok, alapból nem jövök könnyen zavarba, barátságos vagyok. De ha mégis választani kellene, a nők előtt jövök zavarba.

Talán mert a férfiakra könnyebb hatnom, udvariasan beszélgetnek velem, bátrabban vagyok önmagam, kiteljesedhet a nőiességem.

Nem probléma, hogy ki menjen be először az ajtón, hogy végighallgassák az én mondandómat is stb.

A nők finom illatúak, ápoltak stb., jobban meg akarok nekik felelni. Ezzel ti is így vagytok?



#Zavarbagyüvés
2021. dec. 10. 22:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%

Ha egy férfinak nem tetszik amit csinálsz vagy te magad nem jössz be akkor elhúzza a száját, beszól, és nem keresi utána a társaságod. Rosszul esik, de tudod legalább mi a helyzet.


Egy nőnél sose tudod mi a helyzet. Kedvesen mosolyogni fog rád és tündéri lesz veled akkor is ha 3 perc múlva már gyaláz a többiek előtt ha már nem vagy ott. Meg ezután másnap is cukiskodik veled...


A nők ijesztőek.

2021. dec. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%
10, de amugy, fix azert nem szimpi a lanyoknak. nekem sem szimpi mar most lol
2021. dec. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám, hogy pick me girl vagyok. Vannak barátnőim, de a nők felé bizalmatlanabb vagyok.
2021. dec. 10. 23:05
 14/17 anonim ***** válasza:
97%

Én inkább fiúk előtt, ők a kegyetlenebbek hozzám. A legrosszabb női kapcsolatom is megjavult, viszont a fiúk csak kinevettek, szidtak, utáltak és ütöttek. És nem kértek bocsánatot.

A lányok megsajnálják az embert, ha gondja van, és a segítségkérésre nem mondanak nemet. Bár abban más vagyok tőled, hogy én nem akarok megfelelni senkinek, csak pár kinézett személynek.

2021. dec. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
64%
Hasonlóan vagyok én is. Ápolt vagyok, nyitott, barátságos, fel van vágva alapvetően a nyelvem, de vannak nők, akik rettenetesen feszélyeznek, mert egy rohadt tramplinak érzem magam mellettük és ez kivált valamiféle szégyenérzetet. Pedig mondom, jó nőnek tartom magam, de vannak nők, akiken minden selymes, illatos és makulátlan és velük szemben más a helyzet. Nézem a szép hosszúkás körmeik mellett az én trampli natúr körmeimet, a hajam, ami sosem lesz olyan sima és fényes, mert össze-vissza kunkorodik, a bőröm, ami sosem lesz olyan egyenletes, mint nekik, mentes szőrtől, bőrhibától, látható pórusoktól... Nos igen, néha nagyon nehéz "szerepben maradnom" egy olyan kontextusban, ahol számomra hozzám képest finomabb nők vannak. Mikor a határozott, de nem túl erős kézfogásom jóformán összeroppantja a gyengén odatartott apró kacsójuk, már érzem, hogy ez egy jó kör lesz. Ha vagány a lány és szabadszájú, interaktív, akkor feloldódok, de ha végig marad ez a finom, már-már kényes nő, aki jobban játssza a tipikus "finoman nevetek, szépen ülök és valahogy olyan megközelíthetetlen vagyok" női szerepet, akkor nehéz nem kínosan éreznem magam.
2021. dec. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
64%
Ja és amit korábban írtak, jobban félek attól, hogy egy nő megjegyzéseket tesz rám vagy beszól arra, amit mondok. Nem merek poénkodni sem úgy, mert látom lelki szemeim előtt a pofavágást meg a ki oktatást arról, hogy milyen bunkó vagyok és ez egyáltalán nem vicces. Nem merem elmondani, hogy hogyan szoktam csinálni az "emberi dolgaimat", mert félek, hogy fújogás meg fintorgás lesz a vége... A fiúk közül mindenki nevetni szokott velem, azonosulni velem, jól kijövünk. De egy lánynak már az is "fúj", hogy nem megyek ki a házam elé fingani 3 év házasság után.
2021. dec. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
62%

Egyértelműen a férfiak előtt tudok zavarba jönni. Általánosságba véve ridegek, érzéketlenek, nem lehet megbeszélni velük semmit, látom rajtuk, hogy alig várják, hogy befogjam a számat. Ja, kérdező én egy nem vonzó nő vagyok. :D Te azért nem tapasztalod ezt, mert manipulálod ("könnyeb hatnom") őket a szexualitásoddal, gyakorlatilag a csalit bedobod és nyitottnak tűnsz bármire, így nem akarják elszúrni az esélyüket.


A hetero nőkön viszont nem működik a manipulációd, ezért jössz zavarba, mert nem tudod irányítani őket. Szerintem azon gondolkozz el, hogy miért akarsz másokat irányítani.

2021. dec. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!