Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak akik ítélkeznek azokon...

Vannak akik ítélkeznek azokon akik már elkapták a covidot?

Figyelt kérdés

2021. dec. 13. 16:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
48%

Még nem tudok róla, hogy elkaptam-e, de szerintem nem estem át rajta. Három oltáson túl vagyok, idén még náthás sem voltam. Aki átesik a covidon, az tehet is róla, meg nem is, így alapvetően két csoportra osztom az embereket:


1. Akinek volna lehetősége maszkot hordani, meg kerülni a tömeget, az szándékosan nem hordja, téríti a többi embert, hogy nincs is járvány, meg osztogatja a FB-on a hülyeségeket. Sok ilyen ember elkapja, az egyik volt kollégám is ilyen volt, 2 hete halt meg.


2. Aki meg maszkot hord, folyamatosan mosakodik, ügyel a higiéniára és elkapja... legalább Ő megpróbálta, ugye 100%-ban semmi sem véd.


Máshogy viszonyulok mindkét csoporthoz. A második személy nem csak magát védi, hanem a többi embert is maga körül és próbál rendet teremteni a káosszal szemben.

2021. dec. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!