Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi lesz azokkal...

Szerintetek mi lesz azokkal az emberekkel, akiket a szülei tartottak el 20-on/30-as korukig, miután elvesztik őket? Mit csinálnak munkahely, megtakarítás, diploma stb nélkül?

Figyelt kérdés

2021. dec. 15. 06:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez így hülyen jött ki, szóval nem az 5millióst adom ki, hanem a masik kettőt.
2021. dec. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%

23 évesen dolgozgattam életemben először. 25 évesen végeztem rendszeres, érdemi és szakmai munkát először. A seggem alá toltak egy lakást is, mikor lett normális fizetésem, hogy fokozzam a gyűlöletet irányomba.


Hála ennek, nem kell kuporgatnom a pénzt, hanem tudom segíteni a szüleimet, tudom élni az életem és a harmadik egyetemi végzettségemen dolgozgatok munka mellett, nem pedig azon, hogy ki tudjam nyögni a bérleti díjat.


De tisztában vagyok vele, hogy egyesek szemében nem képviselek emberi értéket és a munkám/eredményeim sem, mert egyesek szemében csak az él normális, tiszteletre méltó életet, aki a nulláról indult és nélkülözött. 😅


Ha elveszteném a szüleimet, az két dologgal járna: mérhetetlen szomorúsággal és űrrel, mert imádom őket...

...és plusz 60 millió forint örökséggel.

2021. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ott maradnak a szülői házban, ilyenkor némi egyéb vagyont is örökölnek. Még ha semmi végzettsége nincs, munkát akkor is tud találni, például éjszakai műszakos gyári munkákkal még jól is lehet keresni. Vagy közmunkával is lehet pénzt keresni, abból legalább a rezsi, kaja kijön. Legtöbben csak kényelemből tarttatták el magukat, de erőfeszítéssel, ha rá vannak kényszerülve, természetesen tudnak dolgozni.
2021. dec. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen sokmilliós ingatlanokat örököl, az nyilván él, mint Marci hevesen (mint a fentebbi válaszolók), de aki egy lepusztult vidéki panelt, annak muszáj dolgozni.
2021. dec. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%
Örökölnek. Lesz ház a pitsájuk alatt végre, szülnek pár kölyköt és boldogan élnek.
2021. dec. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
86%

"Aki ilyen sokmilliós ingatlanokat örököl, az nyilván él, mint Marci hevesen (mint a fentebbi válaszolók), de aki egy lepusztult vidéki panelt, annak muszáj dolgozni."


Ja, de az is előrébb van egy lepusztult vidéki ingattlanban... élni abban is lehet, előteremtenie meg nem kellett, azért már onnan is el lehetbindulni... sokan vannak akik bármit megadnának egy lepusztult vidéki házikóért.

2021. dec. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Fix lakás/ház lesz a segge alatt (főleg, ha egyszem gyerek), és innentől már csak fent kell tartani magát. Ha nem túl válogatós, akkor egy betanított munka is jó. A önállóságba pedig belejön.
2021. dec. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
77%

Én 55 éves vagyok, anyukám és apukám is élnek még, 75 és 83évesek, de mondok jobbat, 2 nagymamám a háromból, mert, hogy nekem 3 volt, is élnek 87 és 81 évesek... apukám anyukája tavaly halt meg, 99évesen.

30 évesen igaz nemnotthon éltem, de még teljesen szüleimre voltam utalva, csak 40éves korom felett kezdett úgy alakulni az életem, ahogy mindig is szerettem volna...

2021. dec. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
95%
#16: Ezt úgy értettem, hogy nekik "sajnos" dolgozniuk kell, mint mindenki másnak, nem tehetik meg, hogy eladják a drága örökölt lakást, majd vesznek belőle több olcsóbb ingatlant, amiket kiadnak, aztán folytathatják tovább a semmittevést, vagy max hobbiból dolgozgatnak valamit.
2021. dec. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Az embernek mint lénynek erős alkalmazkodóképessége és túlélési ösztöne van. Ha belekerül egy helyzetbe akkor alkalmazkodik és megpróbál a helyzettől függően reagálni.


Magyarul nagy valószínűséggel elmegy dolgozni és megél mint mindenki más.

2021. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!