Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki abban hisz, hogy az...

Aki abban hisz, hogy az oltással akarnak minket ellenőrizni, az mit szól ahhoz, hogy akkor minek az oltási igazolvány? Nem anélkül is tudnak mindkét ellenőrizni, s egyszer beoltottak, irányítani a vakcinachippel?

Figyelt kérdés

Ja és ez esetben miért kell 2 sőt 3 vagy több?



Ha pedig CSAK a gyógyszergyártók anyagi nyeresége a cél, akkor mitől féltek? Akkor elvileg lehet, hogy csak sóoldat placebót kapunk, hogy kapható legyen a sokadik is.



Hogyan fizetik meg az emberek adójából ahol pl X jövedelem adómentes? Azok nem függnek adót, tehát ők kvázi ingyen kapják.



Miért jó az egy kormánynak, és a többinek, hogy MÁR megvették az oltóanyagot, amikor a lakosság még semmit nem fizetett érte?



Miért fizettek országok az embereknek akik nem tudtak dolgozni menni a lezárások idején? Miért fizettek támogatást vállalkozónak, mint nekem a kiesett jövedelem pótlására?



Hogyan lesz abból az emberekkel kifizettetve a gyógyszer maffia haszna, ha



egy ideig nem dolgoznak, az állam támogatja őket, majd belehalnak az oltásba, tehát már nem is fognak dolgozni és fizetni.


Haszon: ha belehalnak az emberek az oltásba, akkor mihez kezd a big pharma az értékét veszett számjegyekkel a bankszámlákon?


Mellesleg az utakat is az adófizetők pénzéből építik, ha tetszik, ha nem.


Miért nem döntöttek én, hogy legyen-e út?


2021. dec. 16. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Arra a kérdésre, hogy miért érné meg a gyógyszegyártó cégeknek és a kormányoknak együttes erővel kiírtani a dolgozó réteget, akik az állandó bevételforrást jelentik, még semelyik oltástagaó sem tudott épkézláb választ adni. Természetesen az ezalenyeg.hu, felvilagosodas.blogspot.hu és internetvirológusok inkább kikerülve eme kérdést nyomatják a szokásos Billgécc csipsz dumát.
2021. dec. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmitől nem félek. Olyan vagyok mint Svájc a világháborúban, mindentől független.

Van vírus, van vakcina de mind a kettő hidegen hagy.

2021. dec. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Crowd manipulation, cashless society, social credit system, ezeknek nézz utána. A covid hisztéria ezek előkészítője.
2021. dec. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3, és ha nem olttatod magad, akkor az hogyan fogja megakadályozni a társadalmi berendezkedést?


COVID előtt kb 15 éve szinte meg használok cash-t. És?

2021. dec. 16. 10:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Illetve annak átalakulását
2021. dec. 16. 11:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Konteósoknál nem kell mély összefüggéseket keresni
2021. dec. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"3, és ha nem olttatod magad, akkor az hogyan fogja megakadályozni a társadalmi berendezkedést"

Nem gondolom, hogy meg fogja akadályozni, de ha egyszer nem értek vele egyet, én nem akarok ebben részt venni, nem akarok ennek az új társadalomnak a tagja lenni, akkor miért oltassam magam?

Ez egy fajta állásfoglalás, véleménynyilvánítás. Nem játszom ezt az előre lebundázott játékot és kész.

2021. dec. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!