Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csődtömegnek érzem magam,...

Csődtömegnek érzem magam, mert 8-9 óra alvásra van szükségem, másnak meg 6-ra?

Figyelt kérdés
Más is van így? Pedig egy ideje odafigyelek, hogy full egészségesen egyek, elkezdtem mozogni, nem full workout, de legalább csinálom, az alvás időből mégsem tudok lefaragni.

2021. dec. 16. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Állítsd előbbre az órát, mondjuk 7.30ra és akkor nem alszod túl magadat, az a probléma, minél tovább húzod ott vagy vele hogy már 10-12 órát aludtál. Sokszor a kevesebb több, és ez hatványozottan igaz olyankor amikor nem végeztél olyan tevékenységet, ami indokolna egy korlátlan idejű alvást.


Én este 18 órától reggel 6ig dolgozok, 7kor már alszok és 11-12 környékén kelek fel, kevésbé vagyok fáradt mintha aludni délutánig, igaz csak két napokat dolgozok.

2021. dec. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Én is így vagyok.

A nehéz fizikai munkát abba is hagytam,konkrétan a harmadik nap már nem bírok felkelni.

Aki nem fáradt el,az nem dolgozott.

Én konkrétan harmadik nap kb 12 kor nyitom ki a szemem,de alszok még egy-két órát.

Nekem nem való.

Én időben el sem tudok aludni,munka után főleg nem tudtam mikor még melóztam.

Hulla fáradtság és nem tudsz elaludni.

Ez a pokol duettje.

Talán ha nem lenne egy halálfos szenvedés az élet,akkor nem lennének ilyen bajok.

De nemsokára úgyis eltűnök ebből a szubhumánok lakta porfészekből.

2021. dec. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lepődnék meg, ha az emberek felének 8-9 óra alvásra lenne szüksége, csak egész egyszerűen kegyetlen módon túl vagyunk hajszolva.


Keveseknek elég a 6 óra alvás, figyeld meg, hogy liternyi koffeinnel bírnak ébren maradni és így is egész nap álmosak.

2021. dec. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tanyán nőttem fel. Sose voltam beteg. 12 éves korom óta napi szinten edzek.

Világ életemben nem hogy egészséges kaját ettem de full természetes helyről.

Nekem 9,5-10,5 óra alvás kell.


Ez van....

2021. dec. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
8 óra alvás teljesen egészséges.Az,hogy másnak mi jön be az az ő dolga,minek foglalkozol vele?
2021. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is így van.

Sőt, ha melózok, általában 6-7 órákat alszom, utána leglaább 10 et alszom amikor tudok 2 nap is.

Nem azért, mert de jó, hogy 10 óra elmegy a szabadnapból alvással, hanem mert sajnos ennyi kell.

Tökmnidegy milyen az életmódom, ha szar akkor is, ha jó és sportos akkor is.

2021. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!