Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan mondhatnám meg apukámna...

Hogyan mondhatnám meg apukámnak illetve a nagyszüleimnek, hogy vegán vagyok?

Figyelt kérdés

Tehát már 1 hete tart, s én a karácsonyi ebéd miatt félek mert majd megyünk ebédre a nagyszülőkhöz mint minden évbe, s jó szokás szerint mindig csak kacsa, csirke meg ilyen húsok kerülnek az asztalra. Rizzsel vagy nem tudom.

Illetve előtte van ugye húsleves is. Amibe nem muszáj tennem húst de nyilván abból készült, hiába nem rakok az enyémbe azt.



Mit mondhatnék szerintetek?

Vagy ha még így karácsony előtt találkozunk akkor mondjam meg, hogy valami rántott karfiolt is csináljon vagy valami?

Viszont a húslevest sehogyse tudnám elkerülni.


Tanácsok??


2021. dec. 17. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Hát megmondod, hogy hányingered van mostanában a hústól, bár mondjuk én tényleg e miatt tettem le a húst 90%-ban
2021. dec. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Párom testvére ezt úgy oldja meg, hogy elmegy az ebédre, de HOZZA MAGÁVAL dobozkában az ennivalóját. Tányérba teszi, megmikrózza vagy tűzhelyen egy edényben felmelegíti és kész.
2021. dec. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés, engem is érdekelnek a válaszok. Én már 3 éve vagyok vega, a szüleim egyszerűen ignorálják, pláne karácsonykor, hiszen ha nem eszek a töltött káposztából, akkor hagyományromboló finnyás ünneprontó vagyok, akinek fontosabbak a baromságai mint a megszokott családi ünnep. :/

Nem egyszerű.

2021. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

Neked is a legjobbkor, karácsony előtt 2 héttel jutott eszedbe "vegánnak" lenni!

Szerintem most inkább függeszd fel és inkább okosodj a témában!

Először is nem ártana tudnod, hogy mi a különbség a vega és a vegán között. Ha te rántott karfiolt kérsz, akkor minden vagy csak vegán nem. Jó esetben vega.

Az ilyen kocavegánok nyugodtan kezdhetik a vegánságot január 3-án hétfőn!:)

Természetesen előtte kicsit olvasgatni róla.

2021. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Szólsz időben és akkor tudnak úgy készülni.

Ha meg nem hajlandóak tudomásul venni, akkor viszel magadnak kaját vagy nem mész.

Mondjuk vegánnak tényleg elég csapnivaló vagy eddig. 😂

2021. dec. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

#4

Miért ne lehetne vegán a rántott karfiol? Nem kötelező tojást használni a panírhoz..

2021. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

#6

Nem tűnt fel neked, hogy gőze nincs semmiről?

Azért ehhez is kell egy nagy adag naivság, ... de te tudod!😂

2021. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A 4-esnek igaza van!

6-os! Lehet tojás nélkül, de szerinted ha azt mondja, hogy valami rántott karfiol is legyen, vagy valami, akkor tojás nélküli vegán karfiol lesz?

Egyébként ha vegán vagy, akkor ez azért feltűnik a hétköznapokban is. Apukád nem vette észre, vagy hogy oldod meg?

2021. dec. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

#8

Nem mindenki él együtt a szüleivel, főleg ha már felnőtt.

2021. dec. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!