Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cucc miatt vagyok szomorú?

A cucc miatt vagyok szomorú?

Figyelt kérdés

Minden hétvégén mostanában beszívok (csak füvet), de mostanában nem volt velem ilyen.


Tegnap az egyik régi osztálytársam eljött hozzám, és ilyen 1g-s cigiket csinált, hármat szívtunk el de én totál készen lettem. És erre eszembe jutottak a régi szép emlékek, csajozások, haverok stb.

Aztán ma reggel óta totál szar kedvem van az összes szép emlékből inkább egy undor vált ki, bűntudatom van mert szívtam, nem akarok sehova menni, senkivel találkozni...olyan furcsa ez a nap..a szüleim is idegesítenek, nem is akarok beszélni velük. Legszívesebben elmennék valahova ahol egyedül lehetek. Én nem tudom mivan de szerintetek a cucctól van ez?


2021. dec. 18. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Igen. Mondjuk 5 percet olvass utana a mellekhatasoknak...


Nyilvan a realitas nem tud versenyezni a beszivott allapottal, es a szervezeted nem termeli a megfelelo hormonokat ha nincs meg az inger.

2021. dec. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen nekem is ilyen érzésem szokott lenni utána nap
2021. dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pf érdekes...nálad hamar elmúlik 2-es?
2021. dec. 18. 17:39
 4/4 anonim ***** válasza:

A "cucc" és az elméd összedolgozott. Benned volt, van egy hatalmas betegség, és fájdalmas reakciók emlékekre.

Az elméd és szíved most kitágult és kapott triggert ezekre.

Ennyi. Most ezt dokgozod fel.

Ne legyen bűntudatod, ez egy hatalmas ugrás lehet neked.

Meditálj sokat.

Sok sikert!

2021. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!