Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Laár András jó ember?

Laár András jó ember?

Figyelt kérdés
2021. dec. 18. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Persze, hogy jó. Az egyik legjobb, akit ismerek. Még a karintijét is odaadta Gallának:)
2021. dec. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem fura volt, amikor hallgattam egy buddhizmusról szóló előadását, és nevetgélve mondta, hogy a nőknek csak töredék esélyük van megvilágosodni a férfiakhoz képest, meg ilyenek. Kissé kiábrándultam belőle is, meg a buddhizmusból is. Meg pl. ő is nyomatta ezt a pálmalevél h*lyeséget. Sztem jobb csak az alkotásokat nézni a művészeknél, és nem beléjük vetíteni különleges emberi értékeket...
2021. dec. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A buddhizmust Laár úgy akarja megmutatni, ahogy van. Nem akar téged meggyőzni. A megvilágosodással kapcsolatban pedig érteni kell, hogy nagyon kevés nő világosodott meg eddig és ebben ilyen módon igaza van. Viszont a nők nagyon sok megvilágosodáshoz hozzásegítettek.


A buddhizmus magasról tesz arra, hogy te ki vagy-e belőle ábrándulva vagy nem. Ha érdekel, foglalkozol vele, ha nem, akkor nem. Akkor sincs semmi és akkor is lehetsz buddha.

2021. dec. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Azért ez túlzás.


Van némi intelligenciája, de a buddhizmus neki ugyanúgy csak színház, amivel pénzt kereshetett.


Humoristának persze nem utolsó, bár ott is bejátszott azért a pénz, elnézve egy-két borzasztóan lapos műsort.

2021. dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon szertem őt mint hunoristát és írót, de nem sok jót hallottam róla azoktól akik személyesen ismerik. Azt pl konkrétan tudom hogy egyszer ellopták az egyik 🎸ját, megtette a feljelentést, egy illető az interneten megvásárolta mint használt hangszert, és valahonnan megtudta hogy olyann 🎸 ja tűnt el Bandinak. Volt olyan becsületes hogy jelentkezett hogy nézze meg, nem e az a 🎸. Az volt. Erre András feljelentést tett az emberke ellen 👍
2021. dec. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon helyesen tette ha feljelentette. Én is ismerem közvetve. Jó ember.
2021. dec. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
#3: én meg rád teszek magasról. Olyan szempontból mondjuk hasznos felismerés volt az előadás, hogy korábban nem tudtam arról, hogy a buddhizmusban is ennyire jelen van a szexizmus. Valahogy idealizáltam, pedig már sok rossz fej buddhistával találkoztam korábban.
2021. dec. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
A kérdezőnél mindenképpen jobb.
2021. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

"Nagyon helyesen tette ha feljelentette. Én is ismerem közvetve. Jó ember."


Miért tette helyesen?

2021. dec. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mit tudszt te rólam nyócas?
2021. dec. 18. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!