Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az emberről aki megy az utcán tüsszent egyet majd közli egészségemre és hozzáteszi köszönöm.?

Figyelt kérdés
2021. dec. 19. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ketten vannak a fejében.
2021. dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
17%
Én nem szoktam mondani embereknek amikor tüsszentenek, hogy egészségedre. Persze, még én is beszívom a bacikat elkapok valamit még kedveskedjek, na még mit nem. Inkább odébb álok egy jó 3 méterrel.
2021. dec. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

#2

Az illető saját magának mondta, hogy egészségedre, és azt, hogy köszönöm

2021. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Lehet magányos szegény. Vagy látta, hogy vannak körülötte és jó pofizott. Vagy pedig látta, hogy senki nem kíván neki egészséget és ezzel együtt beszólt nekik.


Nem tudom melyik volt a valóság. Én megmosolyogtam volna és ennyi. Nem gondolnám emiatt hülyének.

2021. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem vicces. :D
2021. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Attol függ, hogy mennyire ápolt/hogy viselkedik. Ha az látszik rajta hogy funkcionális tagja a társadalomnak, akkor csak olyan embernek hinném, aki imádja a saját hangját hallgatni, és nem foglalkozik a környezetével.

Ha viszont idegesnek, kapkodósnak tűnik, és nem ügyel túlságosan a megjelenésére, akkor azt gondolnám hogy valami nincs rendben vele fejben.

2021. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Valószínűleg az agyára ment a magány, meg hogy senki nem veszi észre. Sajnos egyre inkább nem veszik észre egymást az emberek. És ez szerintem NEM vicces.
2021. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Túlgondoljátok. Talán ti vagytok magányosak annyira, hogy mindenkibe ezt akarjátok belelátni. A magány miatt unatkoztok is, és túlfilozofálgattok minden apró kis történést. Szerintem is inkább vicces. Az nem vicces, hogy emberek ennyire részletekbemenően elemezgetik ki vadidegen emberek minden egyes mozdulatát.
2021. dec. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Végül is ez volt a kérésem, de az tényleg szomorú hogy ilyen kevesen látják benne a viccet
2021. dec. 19. 15:09
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Hat vagy azt h kattos vagy h ez szte vicces 🤔 Egyik esetbe se lenne valszeg a spanom 😅
2021. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!