Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az egészséges életmódot csak...

Az egészséges életmódot csak a jómódúak tehetik meg szerintem,mivel mindennap nem tehetem meg hogy ilyen halat olyan halat meg ilyen zöldséget olyan zöldséget meg csirke mellet egyek,ez az én véleményem nem kell kritizálni, vagy talán rosszul tudom?

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 14:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Csirkemell az egyik legolcsóbb hús. Miért nem teheted meg, hogy zöldséget egyél? Ez így eléggé nesze semmi.

Az "egy nap ötféle zöldséget eszek és kondizok/futok" és a "mindennapos alkohol, napi 1 doboz cigi" között elég sok átmenet van. Ha nem eszel élelmiszeripari szemetet, nem dohányzol, nem iszol alkoholt, a szénhidrát beviteled normális forrásból fedezed (nem péksütik), eszel valamennyi zöldséget/gyümölcsöt de még szedsz mellé egy normális multivitamint már az is valami és nem kell, hogy drága legyen. Persze ha a májkrémes fehér kenyér amit elbír a pénztárcád akkor veszett ügy.

2021. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Lazy Lover ***** válasza:
83%
Sokkal olcsóbb az egészséges kaja mint a szemét nem kell csirke rizst enni non stop a pulyka hús nem drága vagy a csirke comb olcsóbb mint a mell de nem írok regényt keress rá neten
2021. szept. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

A "nagyon egészséges", optimális étrend sokba kerül, ez tény, de egy simán "nagyjából egészséges", jó étrend azért annyira nem. Meg az is tény, hogy ha minimálbérből él az ember, akkor örül ha az olcsó szart meg tudja venni.


De azért ha van egy relatív jobb fizetésed, akkor bőven lehet egészségesen kajálni, nem kell hozzá lazacot enni minden nap. A lényeg, hogy ne cukros üdítőből meg mcdonaldsból, tartósított, előre elkészített kajákból stb álljon az étrend. Sokan sírnak, hogy nincs pénz rendes kajára, aztán 1 hónapban többtízezer elmegy cigire, meg alkoholra. Meg például ha fizetés mellé van szép kártya vagy hasonló bónusz, akkor azzal nem étteremből kell kaját rendelni, hanem húsboltban bevásárolni.

2021. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen ,de én hála az égnek nem dohányzom és nem kávézók, egyedül csak csipsz és energia italt fogyasztok sajnos ez van
2021. szept. 25. 14:54
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt se kéne. Ez van!
2021. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
:)
2021. szept. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nehéz megvonni magamtól főleg a csípős csipszet :/
2021. szept. 25. 15:28
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem drágák az élelmiszerek és egyre drágulnak.

Nem is túl jó a minőség itthon.

Mi nagyon sokat költünk az egészséges kajákra.

Jó annak, aki nem drágállja.

Viszont nincs cigi, pia. Nasi néha-néha.

2021. szept. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ mit értesz jómódú alatt.Ha nettó 200ezer az akkor majdnem igazad is van de nem lehetetlen.Szerintem havi 40-50ezerből simán ki lehet hozni egy egészségesnek mondható étrendet deez helyi áraktól függően változhat ugye
2021. szept. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
A legtöbb egésséges étel olcsobb, mint az egésségtelennek nevezet. Sose értettem miről beszélnek azok akik hisztiznek hogy drága egéségesen étkezni.
2021. szept. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!