Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért élvezem manipulálni az...

Miért élvezem manipulálni az embereket?

Figyelt kérdés

Tény és való, hogy minden mozdulatukat, minden rezzenésüket tudom fejből, már szinte várom a mondókájukat, ha beszélek velük...

Néha csapdába csalatom magamat, legyen szó akármilyen “kérdésről” látni akarják a reakciómat, én pedig megjátszom magamat.

Senki nem vette eddig észre. Pszichológus sem, pedig nem ártott volna egy kis elismerés. Viszont az a legnagyobb elismerés amikor nem is ismernek rám...


Én élvezem, ha hisznek nekem, akár igazam van, akár nem. Akármilyen “képet” képes vagyok felvenni, kivéve ha az a szerep egyáltalán nem illik hozzám, de részben az is az én döntésem.


Néha bánom, hogy ilyen vagyok, de sokszor csak jól jövök ki belőle, mert az emberek nagyon rosszak.


Mit gondoltok erről?


2021. dec. 20. 08:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
75%

menjél fideszhez.

aztán ne csodálkozz ha felakasztanak :D

2021. dec. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
77%

Miből gondolod hogy nincs olyan esetleg valaki más akivel beszélsz aki pont ugyanígy viselkedik veled mert ugyanúgy látja hogy megjátszod magad és belemegy? Te meg k*rva hülye vagy és azthiszed minden körülötted forog :D

Találkoztam ilyen emberrel, nem kevés van belőled szóval nem, nem vagy különleges.

2021. dec. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
93%
"Wannabe szociopata" - ez annyira kiváló megfogalmazás, hogy kétszer is felpontoznám a választ :D
2021. dec. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Én meg, szégyen vagy sem de rákerestem hogy mit jelenthet, de még mostsem vagyok igazán biztos benne hogy mit akar jelenteni😅 Jól gondolom hogy "akar lenni"?
2021. dec. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
95%

13. Mit akarsz ezektől a sejthulladékoktól? Az ország népességéből max van 15-20 normális,nagy jóindulattal mondva.


Egyébként imádom az ilyen kis tkony "én mindent elhitetek mindenkivel" típust,aki tud beszélni úgy,mint a legszavahihetőbb ember a földön...

Igen kisfiam,majd pont te leszel az a kis eszecskéddel,aki a fél világot manipulálja.

Holott ugyanolyan kis pitiáner,alap kis fosch módszerekkel téged is nap mint nap megvezetnek.

Úgy hogy észre se veszed,persze te az egyetemen tanítod ezt a "szakmát".


Ezt a történetet tudod kinek adod el!

És ha esetleg rákerestél google a barátod elven,hogy hogy kell manipulálni,és azt találtad hogy hazudj rosszul,tehát mindenki tudja hogy nem tudsz hazudni,és biztos eltalálod minden alkalommal a szög fejét,mikor tényleg hazudsz...

Hol nézelődtél? Wikihow?Youtube? :D

Akkor azt miért itt akarod kiélni?

Annyira egy kis primitív dolog ez,olyan mint a smink.

Érdekes ha beszélgettem valaha egy ilyennel,akkor állandóan egy kisgyerek volt az.

Még akkor is,ha egy felnőtt kisgyerek,neki sem volt túl sok kapacitása a dologhoz.

Aki igazán manipulál,az nem hírdetgeti a kft-jét.

Te tipikusan ugyanaz vagy,mint a többi.

Bemész a parlamentbe tiszti ruhában,és csodálkozol hogy egyből elkapnak,és megkérdezik hogy te mi a rétromán édesanyádat keresel itt...

A magad érdekében fel kéne nőni...

2021. dec. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
85%
Na Kérdező? Kaptál elég választ? Elfogadod végre, hogy nem te vagy a "sötét oldal" meg a nagy manipulatőr? Belátod már, hogy egy csicska vagy?
2021. dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
85%
Úgyse fogja,túlteng benne a sok tesztoszteron,és most ő a sötét nagyúr!
2021. dec. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
94%

Kihoztátok a nem létező érzelmeit.


Akkor most vagy mindenki mehet innen pszichopatákat kezelni, (akiket elvileg nem lehet gyógyítani) vagy a kérdező nem pszichopata.


Vagy mindenki más pszichopata itt a kérdezőn kívül 😀😂

2021. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező ki lett offolva.:DD
2021. dec. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Hát ez gáz, ezen gondolkodj el inkább.
2021. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!