Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érzi magát úgy, mintha...

Más is érzi magát úgy, mintha fiatalabb vagy idősebb lenne, mintha rosszkor született volna?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és úgy érzem magam, mintha 25-30 lennék...

2021. dec. 21. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 23 vagyok de 30 körülinek érzem magam.
2021. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy hány évesnek érzed magad és, hogy úgy érzed, hogy rosszkor születtél, két teljesen más dolog.
2021. dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
21 vagyok és már egy ideje minimum 30-nak érzem magam. Sokszor megfordul bennem az a gondolat is, hogy rosszkor/rossz korba születtem, de úgy igazából.. azt meg sem tudnám mondani konkrétan, hogy mikor élnék szívesebben.
2021. dec. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2: Nem feltétlen arra értettem, hogy összefügg, akár az egyik, akár a másik is lehet.
2021. dec. 21. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát elég sokszor. Főleg mikor akárhová megyek, akár ingatlan piac, tőzsde, munkahelyek, iskolák stb. mindig 2-3 évvel legalább lemaradok attól a "tök jó volt" korszakról. Mindig az összes munkahelyem jó volt, de mire odaértem már kezdett javában elszaródni. Ingatlanpiacot nem is fejtegetem az egyértelmű.

Már, ha 5, de inkább 10 évvel korábban születek komoly esélye lenne, hogy sokkal sikeresebb lennék mindenben. Bár inkább nem panaszkodom, mert most se szar annyira, de azért sokkal nehezebb, és egy 5-10 év az sok esetben semmi...

Amikor pl. megkezdődött ez a crypto őrület, sokat olvastam róla, mert benne voltam ilyen témákba mindig is, de még fiatal voltam a pénzügyekhez, szóval nem érdekelt annyira, de rá 4-5 évvel meg az akkora kis zsebpénz is óriási összegekre rúgott volna. Nem maradtam le sokkal róla, de hát suliba még az ember nem feltétlen a pénzügyekbe mélyed, de utána aztán meg...

2021. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28 vagyok és körülbelül 20-nak érzem magam.
2021. dec. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!