Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkából állt az égész életem?

Munkából állt az égész életem?

Figyelt kérdés
Már 45 éves vagyok és ha visszagondolok hogy milyen jó volt még 19 évesen nem dolgoztam még csak szórtam a pénzt sokat voltam otthon és boldog voltam de ha visszagondolok 22 éves koromtól csak a munka meg a munka azért hogy minnél több penzem legyen csak hétvégén voltam szabad. Hétköznap csak a munka volt, ha vissza fordithatnám az egészet akkor nem dolgoztam volna annyit ti hogy vagytok vele?
2021. dec. 21. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
És akkor miből szórakoztal meg éltél volna?
2021. dec. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát figyelj arra mindig megvolt, csak mindig volt valami amire gyűjtöttem és valamikor még szombaton is bementem meg pénzt is gyüjtöttem még most is van belőle de rájöttem hogy nem leszek boldogabb inkabb lettem volna szegényebb de szabad
2021. dec. 21. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
45 évesen van családod?
2021. dec. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Ezért jobb a hivatás a munkánál.
2021. dec. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Az idot mar nem forgathatod vissza, de valtoztatni meg tudsz. 45 evesen, ha nagyon pozitivak vagyunk, nagyjabol az eleted felenel jarsz.
2021. dec. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!