Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az aki nem tudj beosztani...

Az aki nem tudj beosztani pénzt az komolytalan ember?

Figyelt kérdés
Az aki nem tudja beosztani pénzt az komolytalan
2021. dec. 22. 07:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez így kevés információ

Nem mindegy,hogy nettó 140et kell beosztania vagy nettó 500at



Én 180 keresek és hónap elején már azt várom mikor jön a fizetés, semmi haszontalan dologra nem költők

2021. dec. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül értek egyet. Kis túlzással nettó 500 körül keresek, de akaratlanul is kénytelen vagyok többet költeni. Van valamennyi félretett pénzem, tehát volt időszak amikor tudtam spórolni, de az utóbbi időben ez nagyon lassan nől / stagnál. Nem teszek már annyit félre, mert tök sok dolognak felment az ára (lásd pl. húsok) amiket én is megérzek.


De ha azt nézzük, nem sajnálom a pénzt például a szeretteimtől. Szóval ha emiatt komolytalan lennék, mert másokra is szívesen költök, akkor igen, komolytalan vagyok, de szerintem nem ez a helyzet.

2021. dec. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem komolytalannak nevezném, hanem, hogy nem tudja felállítani a fontossági sorrendet. Baja van a pénzkezeléssel. Sokan tényleg sok felesleges dologra szórják el a pénzüket, aztán meg sírnak, hogy nincs. Egyébként az embereknek van pénzük, csak itt adják sokan a mártírt. Aki sír, hogy nincs pénze, az hazudik. Ha nem lenne az embereknek pénze, akkor nem lennének tele a boltok, piacok, plázák, gyorséttermi kajáldák...stb..Ja, igen, és a legtöbb embernek vagy van autója, vagy dohányzik, vagy mindkettő. De ugye az embereknek nincs pénze...🤔😒🙄


Plusz drágábbnál drágább okostelefonjuk van, márkás ruháik...stb.Ne legyünk már ennyire álszentek.

2021. dec. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

#1 vagyok,szóval én nem mondanám magam komolytalannak

Inkább a fizetés az,ahhoz képest ,hogy sok mindenki hangoztatja, hogy targoncásként jól lehet keresni....aha ja nem ..

180 kapok

Rezsi 20-30 közöt van

Egész számla 20.000

Bejárás 30.000

Kaja 50.000

Gyógyszer 10.000

Elmenni havi 2x valahová 10.000

Kutya kaja és gyógyszere bőrbeteg 20.000


Szerinted én komolytalan vagyok ?nem

2021. dec. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
* egyéb számlák
2021. dec. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#1 nem dohányzok nem iszok

Pepcoba vásárolok 750-1140 Ft pólókat

Telefonon egy xiami 9at 60.e Ft volt..


Havi 2 szórakozás az egy vagy két mozi,belüli egy sütire

2021. dec. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Ja és semmit nem tudok félre tenni,és nem azon az egy szem mozizáson fogok spórolni,mert ennyi minimális szórakozás nekem is jár

Kaján próbáltam,de így is a legalacsonyabb, legolcsóbb dolgokat vásárolom

2021. dec. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, miből és mennyit költ.
2021. dec. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Komolytalannak nem nevezném. Inkább annak, pénzzel nehezen bánóbak. Bàr van kivétel. Azt feljebb ecsetelték. Én egy példát mondanek szegénylalótársamnak meghúzodott gerince. Azóta 2kg nem tud emelni így dolgozni se tud. Ami azt is magával hozza nehezen jön ki anyagilag.
2021. dec. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A #3 jól leírta a lényeget.


Talán még azt is hozzátenném, hogy otthonról nem hozott magával semmit az ilyen. Mármint nem pénzre gondolok, hanem pénzügyi tudatosságra. Aki otthon is azt látta, hogy hó végén küszöbrágás van, annak ez a természetes. :(


És igen.... Szomorú látni, hogy olyanok villognak legújabb ájfónokkal, egyéb (fölösleges) cuccokkal, akik marhára nem engedhetnék meg maguknak a keresetük alapján. Nem beleszólni akarnék az életükbe - de az ilyenek kezdenek a leghangosabban pampogni, hogy mert a kormány, a politika, az anyós.... - és mindenki hibás, csak ők nem....

2021. dec. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!