Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyakori ez az én korosztályomban?

Gyakori ez az én korosztályomban?

Figyelt kérdés

Középiskolába egy olyan osztályba kavarodtam, ahol még a legnagyobb stréber is drogozott. Aztán úgy hozta a sors hogy találkoztam velük 10 év után.


Mindenki ugyan úgy drogozik, nem találja a helyét az életben, egyetlen egy ismerősömnek van gyereke családja.


Azt hittem csak én vagyok ezzel így egyedül. Én is csak drogoztam/k..ztam egész életemben, de én már kicsit szégyelltem magam ez miatt.


Gyakori az ilyen osztály, korosztály? Vagy nem is tudom.


29f


2021. dec. 23. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk senki sem drogozott a gimiben.


29/F

2021. dec. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
30 vagyok. Drogoztak néhányan, ők ma is csinálják. Mi is el vagyunk veszve. Elég sok lánynak van gyereke, fiúk közül csak 1nek, ha általános és középsulit is össze vesszük. Ez kb 40 személy. Én sem vagyok se házas, sem anyuka. Barátom 16 éves korom óta mindig volt. Én sem találom a helyem.
2021. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudok arról, hogy a gimimben bárki drogfüggő lenne.


16/L

2021. dec. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Műszaki gimibe jártam, senki sem drogozott. Bagóztak egy páran de viszonylag nem sokan. Egy két dinka volt, de a 600ből 1-2% azok is inkább beilleszkedésivel küzdöttek, vagy alapból magatartás bajuk volt.


32F

2021. dec. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
2-es: az hogy 16 éves korod óta mindig volt barátod, kapcsolatfüggőség miatt van? Nem sértésként csak mint kíváncsiság.
2021. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem drogozott senki. Alkohol ok ment hétvégenként, sulinapra is poén volt becsempészni, de max vbk-t. Cigi volt. Az én osztálytársaim közül néhányan már férjhez mentek, vannak akiknek már gyerekeik is vannak. Mondjuk eü. szakközép volt, nem sokan mentünk egyetemre. Én sem lelem a helyemet a világban, kapcsolatom sincs, nemhogy férjem, gyerekem, bár az utóbbira nem érzek késztetést, nem szeretnék gyereket. Nekem a tanulás kitolódott, pont a nem igazán lelem a helyemet miatt, így rendesen dolgozni szakmában, végzettségnek megfelelően most fogok. (Egyetem és okj alatt végig dolgoztam igaz gyárban, diákszövetkezeten keresztül.) 29N(1 hónap múlva 30.😢😭)
2021. dec. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tudtam én valahol hogy ez nem szokványos...
2021. dec. 23. 19:23
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó hogy nem szokványos... Hallatlan egyenesen... Drog meg suli? Vagy suli nélkül is tök mindegy.


Attól hogy sokan züllödnek és züllenek az még nem a helyes út. Ha 1000 emberből 999 drogozna az nem azt jelentené hogy a 999 helyesen cselekszik.


Aztán jobb lett? Inkább tanultatok volna belőle. Erre nincs mentség hogy de hát hogy azért mert...

2021. dec. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem lett jobb...sőt inkább csak szarabb. Már családom, gyerekem lenne...ez helyett elvan b.va minden.
2021. dec. 23. 20:07
 10/15 anonim ***** válasza:

#5 nem hiszem vagyis nem tudom :). 16-26ig volt egy, de sajnos semmit sem fejlődött a kapcsolat a 10 év alatt, így szakítottunk. Aztán megismertem a mostani barátomat, vele már komolyan gondolom. Gyerek téma is feljött, de félek is meg vegyes érzéseim vannak a gyerekvállalással kapcsolatban.

Azért említettem meg, mert soknak a korosztályomból nincs és sosem volt párja, és nem ez miatt nem alapítottam családot, csak nem fejtettem ki, kapkodok mindig. :)

Én is, ha minden jól megy jövőre kezdek új szakmát tanulni. Általánosban fogalmam sem volt, hogy mit csináljak, a szüleim nem terelgettek ( csak tiltani tudtak mindent, azon kívül magasról tettek rám), beíratkoztam oda, ami a városban a legszimpatikusabb volt. Kidobott pénz és idő volt, mert semmi tehetségem hozzá.

2021. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!