Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyakori ez az én korosztályomban?

Gyakori ez az én korosztályomban?

Figyelt kérdés

Középiskolába egy olyan osztályba kavarodtam, ahol még a legnagyobb stréber is drogozott. Aztán úgy hozta a sors hogy találkoztam velük 10 év után.


Mindenki ugyan úgy drogozik, nem találja a helyét az életben, egyetlen egy ismerősömnek van gyereke családja.


Azt hittem csak én vagyok ezzel így egyedül. Én is csak drogoztam/k..ztam egész életemben, de én már kicsit szégyelltem magam ez miatt.


Gyakori az ilyen osztály, korosztály? Vagy nem is tudom.


29f


2021. dec. 23. 18:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mindig van kiút, hinned kell benne, és erős elhatározás. A kapcsolatot szakítsd meg velük, s mikor már helyre jöttél akkor max elmondod nekik hogyan jöttél ki belőle.
2021. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi igen ez lenne a helyes. :)
2021. dec. 23. 21:44
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem csak lenne, hanem konkrétan ez. Próbálj meg keresni gyülekezeteket ahol új barátokra lelhetsz stb stb. :)
2021. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hol jártál gimiben, Chicagoban? Mert Mo-n ilyen drogos osztály szitu tuti nincs.
2021. dec. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én a 2000-es évek elején voltam középiskolás, akkor még drog nem nagyon volt jellemző vidéken. Hallani hallottam ezt-azt bulikban, hogy tablettát vett be valaki, de az ritkaság volt, ráadásul kb. mindenki kinézte őket. Az alkohol még akkor is jóval olcsóbb, elfogadottabb és népszerűbb volt (valamint legalább olyan káros, ellenben legális).


Mikor főiskolás lettem, akkor már pár sráccal megismerkedtem, akik füveztek, meg mellesleg vedeltek, mint a gödény. Az első év után kibuktak, azt hiszem egy darab kreditjük nem lett nekik. Haverkodni haverkodtam velük, mert csak szobaszomszédok voltak a koleszban, de a füvezés, meg a komolytalan hozzáállásuk miatt mindig tartottam tőlük a távolságot.


Bár nem drog, de az illegális testépítőszerek mentek még a 2000-es évek elején nagyon. Akkor még más volt az éjszakai élet, úgy próbáltuk meg felhívni a csajok figyelmét, hogy kigyúrtuk magunkat. :) Igaz, én a Danabol tablettákhoz soha nem mertem nyúlni, még fehérjét sem szedtem. De volt pár elvetemült, alvilági arc, akiken látszódott a felfújtság. :) Meg ment a verekedés meg a cerkaméregetés egyfolytában... Aztán eléri az ember a 20. életévét és rájön, hogy semmi értelme az egésznek és nem az számít, hogy kinek mekkora a karja.


Én már 6. éve inni sem iszok, azt hiszem kinőttem ezekből a dolgokból. Cigizni meg soha nem is tudtam rendesen, mert folyton égett a gyomrom tőle meg eszméletlenül büdös volt, mind a ruhám, mind a szám. Dohányzó nőt is rühelltem megcsókolni, az a rossz szájíz, meg a szag, pff... Na mindegy, ezt embere válogatja.



34/F

2022. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!