Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is úgy van vele ha sikerül...

Más is úgy van vele ha sikerülne végre valahogy meggazdagodni az mindent megoldana és nem lenne többé depressziós?

Figyelt kérdés
Engem ez a csorosag taszit teljesen depresszióba, pénztelenség. Már felkelni is utálok. De egyébként tudom ha valahogy gazdag lennék, nekem akkor egyébként nem lenne bajom az élettel. Csak nem vagyok se okos se tanult. Más is van így?

2021. dec. 25. 14:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

Ha pénzed lenne, akkor is depressziós lennél, csak más miatt.

Nagyon sok ember küzd anyagi gondokkal, de nem depresszióba esik, hanem agyal és tesz azért, hogy jobb anyagi helyzetbe kerüljön.

2021. dec. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Dehogy lennék. Nekem ez okozza a depressziót. Pénzem lenne végre élnék. És segitenék annak aki rászorul. Agyalok rajta én is szinte egész nap elhiheted. Már van hogy a fejem is fáj már.
2021. dec. 25. 14:48
 3/21 A kérdező kommentje:
Kriptovalutàba lett volna jó beszállni vagy lenne jó beszállni de ahhoz is kéne tőke.
2021. dec. 25. 14:48
 4/21 anonim ***** válasza:
39%

Ide másolom,amit írtam másik kérdéshez...


Én csakis a bőségben látom a megoldást.


Akkor van minden,csak azzal kell foglalkozni,ami igazán fontos.


Nincs időd a lelked ápolni hangoskönyvekkel,ha állandóan dolgozol,stb.


Én már arra is gondoltam,hogy feláldozom az életem valamiért.


Nem azért,mert akkor jelent valamit.


100 év múlva nem jelent semmit,mert nem változtat semmin már.


Viszont valami ténylegesen lesz belőle...


Tudatában vagyok annak,hogy sokan ezt gyengeségnek fogják tekinteni,stb.


Tudatában vagyok annak is,hogy a népesség nagy része állat.


Ösztönlény,nem igazán van sok agysejt manapság az emberek fejében,tehát nem is várom el,hogy bármiféle normális reakciót kifacsarjanak magukból.


Ami tetszik neki,az tetszik neki.


Fű,fa,csillagos ég.


Hát igazából így nem sok értelme vagy egy egyednek. Ez lenne a válasz az aktuális kérdésre,tehát hogy így nincs.

2021. dec. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Tőke nélkül ne befektetésen gondolkozz, hanem magasabb bevételen.
2021. dec. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha lenne elég pénzed, akkor valóban sokkal kevesebb problémád lenne, tehát lehet, hogy javulna valamennyit a hangulatod. Viszont a depresszió egy betegség, azt nem gyógyítja meg a gazdagság. Ha depressziósnak érzed magad, kérd orvos vagy pszichológus segítségét, ha még nem tetted meg. Ha valamilyen anyagi befektetésbe szeretnél kezdeni, valahogyan próbáld meg összegyűjteni azt a legkisebb tőkét, amivel már érdemes belekezdened. Sajnos ennél több ötletem nincsen, a saját életemmel sem nagyon tudok mit kezdeni. Én mindig azon szoktam gondolkozni, hogy ha a hátralevő életemben soha többé nem kellene sem tanulnom, sem dolgoznom semmit, akkor nagyon boldog lehetnék, de valójában lehet, hogy akkor sem tudnám feltalálni magam.
2021. dec. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

"A pénz csak egy halom szám, s a számok végtelenek. Ha neked pénz kell ahhoz, hogy boldog legyél, a boldogságot örökké csak keresni fogod."

-- Bob Marley

2021. dec. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Én igen örülnék neki...egésznap csak tépnék, kocsikáznék...semmi bajom nem lenne.
2021. dec. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
19%

Bob Marley? Most komolyan? Na jó,én most vesztettem el ezredszerre a honfitársaimba vetett hitet.

Menj,és nyald meg!

2021. dec. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

Én nekem nem kéne gazdagság, elég lenne 1-2 száz millió. Tudnék belőle házat venni, segíteni a családnak, és bőven lenne még tartalék mindenre is plusz befektetni is.

Mellette bőven tudnék tanulni is meg jó munkahelyet keresni vagy csinálni.

2021. dec. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!