Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek sem normális a...

Szerintetek sem normális a meleg barátom hogy azt állítja, hogy a pumped Gábó jobban néz ki mint 20 éve Andrea Bochelli ? sőt állítása szerint a pumped maga a férfiasság mintapéldàja.

Figyelt kérdés

[link]


https://www.youtube.com/watch?v=TdWEhMOrRpQ


Két link h melyik verzióra gondolunk


2021. dec. 25. 23:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég furcsa összehasonlítás, mivel Pumped Gabó leginkább a testével lett népszerű, a másik ember aki említesz, róla pedig nincs félmeztelen kép, meg ha lenne, amúgy se érdemes összehasonlítani.


Arcra gondolod ? Az pedig teljesen egyéni ízlés kérdése.


Meg amúgyis, mindenkinek más az ideáll... :D


Maximum akkor lehet kijelenteni hasonlót ha egy nívósabb magazin, vagy médium állít ilyen mint pl: "maga a férfiasság mintapéldàja".


Gondolok én itt pl Playboyra, biztos van meleg verziója.

2021. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocelli inkább a '90-es évek ideálja volt, amikor még a természetesebb megjelenés volt a menő; pl. félhosszú haj, kevésbé kisportolt, átlagos férfi testalkat stb. Azóta változtak az idők, sokkal több figyelmet kapott az egészséges életmód, a helyes táplálkozás, a mozgás és a testkultúra szerepe. Ami menő volt 20-25 évvel ezelőtt, az ma már egyáltalán nem menő. A '90-es években Gergely Róbert és Bocelli dobogtatta meg a női szíveket, és Bíró Ica után bomlottak a férfiak. Könnyű belátni, hogy a mai fiatalok már nem értük vannak oda. A szépségideálok folyamatosan változnak, így a közízlés is folyamatosan formálódik, alakul, változik. Szerintem is sokkal esztétikusabb, szexibb a Gabo, mint a Bocelli. Mai szemmel nézve még a 20 évvel ezelőtti fiatal Bocelli is annyira "retro"-nak tűnik már. A meleg barátod ízlése XXl. századi, trendkövető, aktuális, te meg mást gondolsz erről. Nincs ezzel semmi baj. Nem gondolhatja mindenki mindenről ugyanazt. Van akinek ez tetszik, másnak meg az. Gabo szerintem baromi szexi, jó pasi. Csak jó nagy gyökér. De egy rendkívül szép gyökér. :) Nekem nincs bajom azzal, ha neked mást jelent a szép, az esztétikus vagy a férfias. Ezek ízlésbeli kérdések. És azt szokták mondani, hogy ízlésről nehéz vitatkozni. Akár zenéről legyen szó, akár művészetekről, irodalomról, festészetről, csajokról, pasikról, ruhákról, bármiről.

(F/meleg)

2021. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!