Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Féljek az ilyen embertől vagy...

Féljek az ilyen embertől vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Az elején normálisan viselkedett. Amikor jobban megismertük egymást, elkezdett egy fura szokást.


Eleinte csak azzal kezdte hogy amikor mentünk valahova elkezdte útközben mondogatni, hogy pisilnie kell (és ilyenkor nagyon feltűnően is tartotta vissza).


Aztán ez egyre gyakoribb lett, mindegy hova mentünk, mennyi ideig tartott az út, biztos, hogy előadta a "pisilnem kell" műsort.


Majd a közös filmnézésnél azt vettem észre, hogy mindegyik filmben van egy pisis jelenet.


Aztán elkezdett olyan Youtube videókat mutatni amikben valakinek pisilnie kell (filmekből kivágva vagy reklámok voltak). Az egyik ilyen Youtube videónál megjegyeztem, hogy túl sokat foglalkozni ezzel a témával és azt láttam, hogy nem esik neki jól.


Szerintetek ez a viselkedés ijesztő vagy én reagálom túl?


2021. dec. 29. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pisifétis lol

Valaki lábfétises, ő gondolom ilyen.

2021. dec. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1, Én is lábfétises voltam. :D Kislány és kamasz koromban engem is érdekeltek a lábak de nem tudtam sosem az okát. Mindig érdekelt hogy milyen lehet valakinek a lába és ha valaki papucsot vagy szandált viselt vagy mezítláb volt mindig megnéztem a lábukat és a talpukat. Nem akartam megfogni csak a cipő és a zokni mindig rejtélyessé tették nekem a lábakat és érdekelt mit rejt a zokni. :D Egyszer emlékszem hogy 10-11 voltam és az egyik vendégünk mezítláb volt és nem hozzám jött ezért a szobámban voltam és az ajtó alatti résen kukkoltam a lábát. :D


Amikor felnőtt lettem akkor elmúlt.


Viszont volt egy ismerősöm aki az ellenkezője volt, ő nem kukkolni szerette a lábat hanem mutogatni a sajátját. Mindig mezítláb volt ahogy átjött már kapta is le a zoknit és gyakran emelte az égbe a lábát a beszélgetések alatt.

2021. dec. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég balf4sznak hangzik.
2021. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez férfi vagy nő? (vagy kisfiú vagy kislány?)
2021. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
21 éves nő, de nagyon kamaszos kinézetre is, viselkedésileg is. Én is nő vagyok.
2021. dec. 29. 15:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy azt nem tudja az ember szabályozni hogy mikor kelljen wcre mennie (ilyen idősen én is alig vártam, hogy megérkezzünk valahova és mehessek a wcre), de azt meg tudja oldani, hogy ne hisztizzen amíg vissza kell tartania, ez elég idegesítő szokás is.


Félni nem kell tőle hiszen ártani nem árthat (maximum javasolja neked, hogy ne itt menj el wcre, bírd ki hazáig te meg azt mondd hogy nem), se fizikai, se mentális, de anyagi kárt sem okozhat a fétisével.


Ez a fétis nem ijesztő, inkább zavarba ejtő vagy idegesítő és, ha nem szeretnéd, hogy ebbe belevonjon, akkor csak szólj neki, hogy "21 éves vagy, próbálj meg úgy viselkedni" amikor hisztizik a wc miatt vagy ha jön a pisis témáival ugyanúgy ahogy korábban, szólj neki újra, hogy ez nem érdekel téged.

2021. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, pisi fétises, van ilyen. Van aki visszatartani, szorongatni szereti, van aki a bepisilést élvezi, van aki látni szereti, hogy a másik pisil, és biztos van még tucatnyi megnyilvánulási formája ennek.

- Bocsi, én nem vagyok pisi fétises, engem ez a téma nem érdekel, sőt zavar egy kicsit, de gondolom a pisi téma mellőzésével is barátkozhatunk.

2021. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!