Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sógornőmék normálisan gondolko...

Sógornőmék normálisan gondolkodnak?

Figyelt kérdés
Kicsit kiakasztottak, mikor 26-án beestek úgy hogy szó szerint taknyuk nyáluk egyben volt. Természetesen elkaptuk tőlük. Ők már jobban vannak és ma beszéltem velük telefonon mert közösen mennénk szilveszterezni. Hát teljesen kérdőre vont, hogy ilyen betegen miért megyünk velük. Nem akartam mondani tán kellett volna, hogy ő tőlük kaptuk el. Ti mennétek így velük?
2021. dec. 29. 14:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A fő kérdésben azt írtad “taknyuk nyáluk egyben volt”! Azért ez nem egy sima kis orrfolyásra enged következtetni. Főleg így covid idején, igen is hazatessékeltem volna őket, bár mondjuk nekik kellett volna elsősorban annyi eszük legyen, hogy ilyen állapotban el sem mennek hozzátok.
2021. dec. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de nem mérlegelhettem, jöttek kb és kész persze pusziszkodás ilyesmi nem volt. De igen, eléggé meg voltak fázva.
2021. dec. 29. 16:10
 13/15 A kérdező kommentje:
Amúgy ennyiből én sem gondoltam, hogy elkaphatjuk.
2021. dec. 29. 16:10
 14/15 anonim ***** válasza:

"Nem akartam mondani tán kellett volna, hogy ő tőlük kaptuk el."


Igen,kellett volna...és minél kevesebbet érintkezni ilyen emberekkel,akkor is,ha rokon.

2022. jan. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*Mármint egyáltalán kapcsolatot tartani velük
2022. jan. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!