Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Börtönbe fog kerülni Szilágyi...

Börtönbe fog kerülni Szilágyi Liliána édesapja ha bebizonyosodik hogy a lánya igazat mond?Vagy megússza?

Figyelt kérdés
Szilágyi Liliána úszó,szerepelt az olimpián is,sokan tudják.Elmondta D.Tóth Kriszta műsorában hogy az apja bántalmazta őt is,a húgát is és az anyját is.Volt hogy félájultra verte az anyját állítása szerint.De be lehet ezt bizonyítani?Vagy ha az apja letagadja nem tudnak vele csinálni semmit?

2021. dec. 30. 23:44
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
70%
Semmi bizonyíték nincs, ami miatt börtönbe kerülhetne. Mai világban bárkit két perc alatt tönkre lehet tenni bemondásra.
2022. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
45%
Ártatlanság vélelme! Mond ez nektek valamit? Van bizonyítéka a Szilágyi lánynak bármire is? Miért kell elhinni mindent, amit ez a liba mond? Nem az volt a célja, hogy börtönbe juttassa az apját, mert semmire sincs bizonyítéka. El is évult már! Az volt neki a lényeg, hogy tönkre tegye ezt az embert. De vajon miért? Arra egyikőtök sem gondol, hogy hazudik és csak duzzog valamiért? Hol van az anyja? Miért nem áll a lánya mellé? Amúgy meg szerintem ez az egész magánügy, nem kellene kiteregetni a családi dolgokat. Engem legalábbis nem érdekel.Szerintem sok embert nem érdekel. Jó lenne, ha most már befejezné és eltűnne. Most, hogy már elérte az ismertséget. Beteg ez a nő!!! Nem kicsit, nagyon!
2022. jún. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!