Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtasak az életemen?

Kenis21 kérdése:

Hogyan változtasak az életemen?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok.Nincs munkám mert nem vesznek fel sehova,mível nincs gyakorlatom...(de nincs is sok lehetősség)nincsenek barátaim volt régen egy-kettő,de alig találkoztunk így megszakadtak a baráti kapcsolataim.Van egy párom akivel talán nem is szeretjük már egymást legalábbis szinte semmi nem jó a kapcsolatunkban.

Szeretnék dolgozzni főleg külföldön,tanulgatam is a nyelvet,de valahogy elegem van mindenből,nem ismerek magamra régen nem ilyen voltam.Nem tudom hogy vajon változni fog e valaha valami...semmi önbizalmam sincs már..mintha semmi értelme nem lenne élni.


2014. márc. 23. 22:52
 1/5 anonim válasza:
Én segítek írj privit..
2014. márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most csak munkát keresel (abban nem vagy egyedül), vagy komolyabb változásra készülsz?
2014. márc. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól mert külföldre menekülsz nemfognak megoldódni a dolgok.
2014. márc. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szeretnék munkát,barátokat valamit ami értelmet ad az életemnek.Nem akarok minden este úgy lefeküdni,hogy nem tartok sehova..talán már kitartásom sincs mert már annyi falba ütköztem..minden napom úgyan az...régen voltak álmaim,de már az sincs.
2014. márc. 23. 23:20
 5/5 anonim ***** válasza:
A régi álmok még most is jók lehetnek. Ha van kedved beszélgetni erről, írj privit nyugodtan!
2014. márc. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!