Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy változtassak az életemen?

Róbert dávid kérdése:

Hogy változtassak az életemen?

Figyelt kérdés
Nagyon magányosnak érzem magam már évek óta,nemsok barátom van akik vannak azok is kitalálnak valamit, nem érnek rá stb.általában bent vagyok a lakásban nem is jut nagyon semmi eszembe hova mehetnék amitől jobb is lenne. minden esetre már egyre rosszab nak érzem az életemet. járok orvoshoz mentális betegségem miatt muszály szednem gyógyszereket , ez a tény már annyira nem is zavar.sulin gondolkoztam szeptembertől az egy jó indulás lenne az életembe csak hol van még.dolgozni nem tudok nem érzem úgy magam , le is fogom magam százalékolni. 25/F
2016. jún. 11. 17:29
 1/2 anonim válasza:
szia! először is próbálj meg egy kicsivel jobban lelkesedni az életért és egy kicsivel jobban élvezni. használj ki magad körül minden lehetőséget arra, hogy ne légy magányos pl.: én vallásos emberként nagyon tudom ajánlani, hogyha van rá módod akkor olvasgasd a bibliát, tudom furán hangzik és olyan szentfazéknak tűnhetek. de ha már tényleg nagyon eleged van a magányból nem megéri? szerintem egy próbát megér, de te döntsd el! :)
2016. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad és fel a fejjel.

25 éves vagy még sokminden tőrténhet az életben.

2016. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!