Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezzel kapcsolatban másnak mi...

Ezzel kapcsolatban másnak mi a meglátása?

Figyelt kérdés
Részemről nagyon furcsa az, ha egy nő a nemi életét más férfiak előtt szereti kitárgyalni. Van olyan a környezetemben, aki előszeretettel teszi ezt, amikor a párom is ott van. Zavar, mivel nem tudom mire vélni.

2022. jan. 1. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Szerencsére nincs ilyen ismerősöm, aki nő létére mindenkinek elmondja hogy meg miképp b.zták nem meg.

Szerintem nem valami nőies...

2022. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát több opció van

Lehet így akarja felhivni magára a figyelmet, lehet van a társaságban valaki aki tetszik neki vagy olyan mint én, nem prűd és bárkivel bármit megoszt 😁😂

Én rengeteget beszélgettem pasikkal a szexről pl hogy kinek hogy jó, mi jó, miket próbáltunk stb mik az igények.

Én egyszerűen ilyen vagyok. Nekem ez nem olyan téma ami feszélyezne, simán kibeszéltem a szexuális dolgokat a munkatarsaimmal vagy kB bárkivel. Pedig nem akartam soha senkitől semmit.

2022. jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Zavar, mivel nem tudom mire vélni."


Mért ne beszélhetne róla? Mi a tabu benne? Mért fontos, hogy nő?


Vannak szituációk, amikor furcsa ilyenekről beszélni, de akkor minden nemnek furcsa.


Mitől más ha egy nő beszél arról, hogy X-el elment randira, majd lefeküdtek?

2022. jan. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!