Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért engedik a gyerekeket a...

Miért engedik a gyerekeket a szülők a felnőttek játszóterére azaz a kültéri fitneszparkokba?

Figyelt kérdés
Ha baleset történne,mit szólnának hozzá?
2018. máj. 24. 21:12
 1/5 anonim válasza:
57%
Azért, mert a gyerek ki akarja próbálni,mint a famászást, az a tetőre mászást,a felnőtt biciklit a mély vizet hogy ismereteket szerezzen.
2018. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok prolinak fingja sincs arról, mire való egy fitnesz/street workout park (ilyesmiről soha nem hallottak valószínűleg). Lát pár rudat, csövet különböző módon összehegesztve, csavarozva, és a fejében össze is áll a kép: ez mászóka, tehát játszótéren vagyunk.
2018. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Pl azért h a jó példa csíráját elültesse. Először csak majomkodik rajta a gyerek, de mégis mozgás - ismerkedik a “mászókával. 5 évesek úgy másznak végig a vízszintes létrán, hogy sok felnőtt csak pislog.

Nézegetik előbb-utóbb a kihelyezett útmutató táblákat, próbálják utánozni - “én ezt is meg tudom csinálni” - máris kialakult egy tipik gyerek-versenyhelyzet, ahol egy klassz dologra szoktatjàk rá magukat, amit úgy hívnak:sport.

Nem kell ellenségesnek lenni azért, mert Neked (még) nincs gyereked. Én is segítettem már 8 éves kislánynak, mert kérdezgette h “na és ez mire való?”. És nagyon ügyes volt!

2018. máj. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves

# 2/3!

Tökéletesen igazad van!

2018. máj. 26. 17:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ahova járok SW pályára ott is néha vannak kisebb gyerekek, akik felmásznak, vagy csak lógnak a rudakon. Mindig legalább 1 szülő ott van, és figyel rájuk, segít ha kell. Ez szerintem sokkal jobb mintha eltiltanák tőle őket, hiszen már így fiatalon is megismerkedhetnek ezzel a nekik újfajta, de mégis alap mozgással. A kisebb sérülések pedig a gyerekkor velejárói, ilyenkor megy leginkább a tapasztalatgyűjtés. Bár szülői felügyelet mellett még nem nagyon láttam ilyet.
2018. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!