Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi miatt lettem ilyen?

Mi miatt lettem ilyen?

Figyelt kérdés

Régen rengeteg energiám és motivációm volt, de ma már gyökeresen megváltoztam.


Nincs miért elhúzzam a függönyt, amikor itthon vagyok, nem kapcsolok villanyt, hanem sötétben vagyok.


Régen több aktivitásom volt itthon, manapság kimerülten fekszem.


Régen sokat főztem, ma már étvágyam sincs. Nem ízlik az étel, nem tudok már annyit enni. Van, hogy hiába tele a hűtő, nem nagyon nyúlok ételhez.


Régen hamar elaludtam, manapság hajnalig fent vagyok, nem bírok elaludni, csak forgolódom.


Régen odáig voltam a játékokért. Ma már hiába vannak meg játékok és hiába szereztem frissen új játékokat, képtelen vagyok leülni és játszani, inkább fekszem.


Régen nagy rend volt a szobámban, ma már egyszerűen nem bírok rendet rakni. Úgy érzem nincs értelme. A költségvetésemet és a határidőnaplóm vezetését is elhanyagoltam.


Régen a barátaimmal sokat beszéltem, de ma már állandóan egyedül vagyok magányosan. Úgy érzem már nincs kire számítanom.


Ma a felettesem sokkal komolyabb munkával bízott meg engem, de nem tudtam neki örülni egyáltalán.


Régen szívesen jártam kórusba is énekelni, de már a zene és az éneklés is üres számomra. Pedig folyton mondja a kórusvezető, hogy tehetséges vagyok, nem kéne abbahagynom. Már koncertekre se járok.


Régebben összejártam a munkatársakkal is, de ma már teljesen úgy érzem, hogy nem tartozom oda.


Régebben több barátom is volt, ma már állandóan azt érzem, hogy gyűlölnek engem és már senkinek nincs rám szüksége.


Lassan egy hónapja semminek nem tudok örülni, a sírás kerülget, állandóan értéktelennek érzem magam, nincs kivel beszélnem, nincs étvágyam (volt aki azt mondta, hogy fogytam), nem bírok pihenni, nem tudok aludni, rémálmok gyötörnek, emellett fájdalmat érzek akkor amikor mások boldogok, mert ez azt jelenti, hogy rám nincs szükségük és nincs miért foglalkozzanak velem.


2022. jan. 3. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Ez depresszió.

De a jó hír, hogy van kiút, csak segítséget kell kérned.

2022. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan így vagyok sőt még rosszabb helyzetben. Ez csak rosszabb lesz ha nem teszel ellene. :( f/28
2022. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majdnem szórón szóra ugyanilyen irányba változtam az évek alatt.
2022. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szervusz Sorstars:)


Ugyanez a szitu nálam, szinte szóról szóra. Úgy próbálok tenni ellene,hogy olyan helyzetekbe terelem magam,ami kívül esik a komfortzonamon már csak azért is. Felülok a vonatra,vagy elmegyek akár éjjel sétálni egyet.

2022. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!