Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik rendszeresen túlzó,...

Akik rendszeresen túlzó, nagyotmondó posztokat tesznek ki a magánéletükről a fb-ra, azoknál mi állhat a háttérben ?

Figyelt kérdés

2022. jan. 6. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Honnan tudod, hogy túlzó?
2022. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Görcsösen kell nekik a külső megerősítés és nem elégedettek önmagukkal, ezért többnek akarják mutatni a nyomi kis életüket.
2022. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Kisebbségi komplexus, magamutogatás.
2022. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Kisebbségi komplexus, ahogy előttem is írták.
2022. jan. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelemre éhes. Vagy valóban fedélzeti probléma.
2022. jan. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Hat tobb oka is lehet.

En egy korszakomban a szeretom feleseget akartam heccelni. Letiltott, mert azt hitte, akkor a ferje nem csalja meg egyszerre 3 nvel es ha en nem letezek, akkor a problema se. Kozben leskelodott utanam az fb-n. Ezert elkezdtem szorakozni, hogy gaz, de ahogy irod tulzo, nagyotmondo posztokat tettem ki stb. Utana meg hatradoltem es vigyorogtam, mert indig visszautott hozzam, hogy megis latta a posztjaim. Es amig nem talalkoztam masik hozzam hasonloan idiota novel, de ott a feleseg bosszantotta szandekosan a szeretot, addig azt hittem ilyen nincs. De van.

Tehat 1. Szandekosan kifejezetten egy vagy nehany ember megtevesztesere teszik, lehet hozza asszisztalni vagy ignoralni olyan mint egy valosagshow esetleg tudsz reszleteket a hatterben folyo esemenyekrol, de nem tudsz mindent.

2. Van aki iszonyatosan maganyos es igy probal egy kis figyelmet nyerni

3. Van akinek nincs igazan onbizalma es probalja itt kicsit tunningolni magat, mert hat konnyebb, mint igazan eloben.

4. Van aki csak felenk az eletben, de a virtualis terben nagypofaju, nagyotmondo.

5 van aki valo eletben is ilyen es csak onmagat adja

6 van aki lajkfuggo es azert tezs fel tulzo dolgokat, mert mar megtapasztalta az tobb emberi reakcot valt ki, mint egy konyhaasztal csendelettel

7 ha nagyon fiatal, akkor meg a baratai/ismerosei is ezt teszik es nem akar kilogni es csufolas, kikozosites aldozatava valni es muszaj kovetnie a trendet...gondolom a fingjat uvegbe tevo kulfoldi csajt is eredetileg a nagy mellei miatt csufoltak de az influenckedes a tulzasokkal bejott es most szegeny belgorccsel fetrenghetett, mert hat babbal fojtott le feherjeturixotxD

8 fogalma sincs a posztolasi etikettrol

2022. jan. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amit már írtak is. Akik meg nem, azok egyszerűen lépést akarnak tartani a többiekkel, azt hiszik, az a normális.
2022. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6/7 anonim *****5 válasza: van aki való életben is ilyen és csak önmagát adja ez így van és vannak akik blogként használják a posztot
2022. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!