Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha külön megkérdezték tőlem...

Ha külön megkérdezték tőlem az oltóponton, hogy terhes vagyok-e, miután látták a papíromon beikszelve, hogy nem, akkor dagadt vagyok?

Figyelt kérdés

2022. jan. 7. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk? Jól látható, nagy hasad van? Igen.
2022. jan. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkitől megkérdezik
2022. jan. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Én férfiként beikszeltem azt, hogy szoptatok. Nálam nem kérdeztek rá pluszban.
2022. jan. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azért kérdeznek rá,ert előfordulhat, hogy valaki félreikszel.
2022. jan. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem, - szimplán csak hülyének néztek, ahogyan az általában szokás az ilyen helyeken.

De nem meglepő ez egy olyan világban, ahol a hivatalok képviseltetik magukat az interneten, még sincs energiájuk arra, hogy a kompetenciájukba tartozó információkat információcserével tartsák naprakészen.

De egy olyan világban sem kell ezen meglepődni, ahol az egészségügyi intézmény regisztratúráján előszedetnek veled 300 sajtcédulát, - hogy alapos munkát végezhessenek, - aztán ugyanezt megteszik veled a szakrendelőben is, miután bejutsz, - talán azért, hogy nem sefteltél-e a lépcsőházban vagy a liftben az irataiddal.

Tiszta gyógypedagógia! :D

2022. jan. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mr.Q77 ***** válasza:

Én azt nem értem hogy mi a baj azzal hogy megkérdezik, fő az óvatosság?

A válasz IGEN/NEM kb szó kimondása max fél másodpercedbe kerül és minden mehet tovább.

2022. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!